Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Įspėja gyventojus nelipti ant užšalusių vandens telkinių!

Publikuota: 2024 vasario 01 Kategorija: Aktualijos, Lietuvoje, Rajone

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras informuoja, kad šiuo metu valstybės institucijų žmonių paieškos ir gelbėjimo pajėgumai darbams ant Kuršių marių ledo yra apriboti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos kasdieniniame jūriniame hidrometeorologiniame biuletenyje Nr. 32 ir 2024 m. sausio 31 d. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos interneto tinklapyje paskelbta, kad Kuršių mariose ties Juodkrante ledas yra išlaužytas, ties Nida – ledo atšuta, properšos, ledo irimas ir tirpimas 3 b. (3 balų tirpimas atitinka 5–6 cm per parą). Kuršių mariose ties Vente properšos ir ledų sangrūdos, ledo tirpimas ir irimas – 2 b. (2 balų tirpimas atitinka 3–4 cm per parą).

Lipti ant ledo šiuo metu yra ypač pavojinga!

Atsižvelgdami į susidariusią situaciją Kuršių mariose, prašome gyventojų būti budriems ir nelipti ant užšalusių vandens telkinių.

Primename, kad už savivaldybių tarybų patvirtintų ,,Saugaus elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir paviršinių vandens telkinių ledo taisyklių“ pažeidimus yra numatyta atsakomybė pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 491 straipsnį.

www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą