Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Aplinkosaugininkų akiratyje – miškai

Publikuota: 2023 lapkričio 28 Kategorija: Pranešimai

am.lrv.lt.am.lrv.lt.

Gruodį vyks tradicinė akcija „Saugom eglutę“.

Neatsiejama žiemos šventinio laikotarpio dalis – eglučių puošimas. Tad paskutinį metų mėnesį – gruodžio 1–24 d. – Aplinkos apsaugos departamentas atliks akcijos „Saugom eglutę“ patikrinimus, stebės miškus, stabdys ir tikrins transporto priemones. Aplinkosaugininkai ragina nesusigundyti ir nekirsti eglučių savavališkai, nelaužyti jų šakų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Visą šventinį laikotarpį bus vykdoma miškų prevencinė stebėsena, o prieš Kalėdas ypatingas dėmesys bus skiriamas eglučių apsaugai.

„Atkreipiame dėmesį, kad noras pasipuošti namus per šventinį laikotarpį neturėtų kenkti miške augantiems spygliuočiams. Tad raginame ne tik nekirsti eglučių, bet ir nelaužyti šakų“, – sako Miškų kontrolės departamento direktorius Tadeuš Ablačinskij.

Privataus miško savininkai savo miške gali nusikirsti eglutę, bet tokiu atveju su savimi reikia turėti miško nuosavybę įrodančius dokumentus.

Pareigūnai primena, kad apie neteisėtus miško kirtimus ar kitus pastebėtus pažeidimus galite pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Taip pat užfiksuotas nuotraukas ar vaizdo medžiagą, kai daromas pažeidimas, galima atsiųsti el. paštu info@aad.am.lt.

aad.lrv.lt inf.

Rašyti komentarą