Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje įrengta senos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo aikštelė

Publikuota: 2023 birželio 21 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės administracijai bendradarbiaujant su UAB „Man rūpi rytojus“ Šilutėje, Geležinkelio g. 4 (šalia geležinkelio stoties), įrengta senos buitinės technikos ir elektronikos surinkimo aikštelė. Visą parą kiekvieną savaitės dieną veikianti aikštelė įrengta ir prižiūrima UAB „Man rūpi rytojus“ lėšomis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Įrengtoje aikštelėje gyventojai NEMOKAMAI bet kuriuo paros metu gali palikti nebenaudojamą seną buitinę techniką ar elektroniką pagal aikštelėje įrengtuose informaciniuose stenduose nurodytą tvarką. Aikštelėje nurodytoje vietoje tvarkingai paliekama stambioji technika ir elektronika bus išvežama kartą per parą. Smulkioji elektronika, baterijos, apšvietimo lempos ir kiti elektronikos komponentai sudedami į tam numatytas priėmimo angas.

Gyventojai, neturintys galimybės pristatyti anksčiau minėtų atliekų į šią aikštelę ar į didelių gabaritų atliekų surinkimo ir kompostavimo aikštelę, esančią Šyšos g. 1A, Rumšų k., Šilutės r. sav., gali užsisakyti NEMOKAMĄ minėtų atliekų išvežimą iš savo gyvenamosios vietos. Registracija telefonu 8 600 900 30 arba interneto svetainėje manrupirytojus.lt.

Todėl visų prašoma naudotis naujomis paslaugomis ir neteršti aplinkos neleistinose vietose ar į buitinius konteinerius išmetamomis neleistinomis atliekomis.

www.silute.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
Žinantis 2023 birželio 21d., 13:3578.62.22.211

Informacijos badas
Manau, kad tai Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjo R. Rimkaus ,,nuopelnas”. Jo dėka Savivaldybėje įrengė atliekų rūšiavimo aikšteles ir gyventojai labai stropiai rūšiuoja atliekas, dažniausiai sumesdami į vieną nerūšiuotų atliekų konteinerį.
Kaip atliekų tvarkymo reikalavimai pasiekia gyventojus (pagyvenusius), kurie neturi kompiuterių, neskaito laikraščių (neturi lėšų juos užsisakyti) ? Kur dėti nudėvėtus batus, suplyšusiais kelnes, išaugtas papinyčias, triusikus, sudėvėtą patalynę ir aprangą, apavą, miegamojo susidėvėjusią patalynę ir t. t. ir pan.
Gal ,, Naujoji ” valdžia imsis inciatyvos, kad KIEKVIENAS namų ūkis gautų raštišką trumpą ir, žmonėms suprantama kaba parašytą, VISŲ atliekų tvarkymo tvarką su tel. nr., ir atsakingų pareigūnų incialais ir tarnybiniais tel. nr.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą