Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vytautas

Publikuota: 2023 kovo 20 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2023

vrk.lt nuotr. vrk.lt nuotr.

Išankstinius balsavimo rezultatus rasite čia: https://rezultatai.vrk.lt…

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

4 skaitytojų komentarai
Doras 2023 kovo 20d., 06:0484.15.183.83

Labai gaila ką išdarinėja konservatoriai 33 metus su Lietuvos žmonėmis.
Perėmę iš rusų galingą ekonominį potencialą,
konservai viską ištaškė .Ar mes blogiau dirbame už vokietį ,prancūzą, ispaną ..? Kodėl 33 metai darbo užmokestis ir pensijos 2- 3 kartus mažesnės už Europą?
Tik dėl konservatorių nusikalstamo vadovavimo. Mažeikių nafta ,Ignalinos elektrinė ,sugriauta ekonomika 2008 m, Snoro bankas, sugriauta prekyba su Kinija – tai nusikalstamo konservatorių susitarus su grybauskaite vadovavimo pasekmės.
Dabar dar bruka narkotikus ir gėjus.
Konservatoriai naikina Lietuvos ateitį.
Tik pirmalaikiai seimo rinkimai padėtų išvyti konservatorius.
Tauta atsibuskite.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 17

Atsakyti

Anal- itikas 2023 kovo 20d., 07:3178.62.27.35
Džiaugiuosi kad Šilutėje vyrauja sveika nuovoka ir protas, nepatikėjo brukamu melu. Džiugu kad šilutiškiai nemetė kelio ir nenuėjo Laužiko pramintu takeliu, nepasirinko jo įpėdinio. Visos negandos ir krizės Lietuvoje tik todėl, kad trisdešimt metų valdžioje tik konservatoriai ir jų satelitai socdemai, armonaitės, gentviliokai, valinskai, tapinai, miliutės, ramanauskai, šurajevai.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 14 Thumb down 16

Atsakyti

Anal-itikas 2023 kovo 21d., 11:4988.118.35.137
Visa bėda Lietuvai, kad išsirinko komunistus į valdžią, kurie prichavatizavo kolūkius ir gamyklas. Dabar gerai gyvena jie ir jų vaikai, jei iš gero gyvenimo neprasigėre. Iš EP narės Rasos Juknevičienės atisminimų: ,,Neapykanta, kuri dabar liejasi per kraštus iš janutienių ir orlauskų, buvo pagimdyta pirmosiosiomis Nepriklausomybės valandomis.
Už manęs Aukščiausioje Taryboje sėdėjo irgi tuometinėje provincijoje išrinktos kompartijos šulai su Brazausku priešakyje. Man, jaunai sąjūdietei iš Pasvalio, akys buvo pilnos siaubo, kai išgirdau jų pašaipas, pagiežą ir pyktį. Gyvenant toliau nuo Vilniaus, iki Kovo11-osios man atrodė, kad ir jie už Nepriklausomybę. Bet supratau, kad balsavo priversti aplinkybių, jog kitaip negali.
Landsbergio adresu pyktis ir neapykanta liejosi laisvai. Jie suorganizavo parašų rinkimą, kam AT pirmininku išrinko ne Brazauską. Po kaimus buvo paleisti bjaurūs melai apie vilas Šveicarijoj. Kolūkių pirmininkai šaipėsi: “Ar leistumėt savo dukterį už muzikanto?” Suprask, ne tas tapo Lietuvos vadovu.
Visa tai tęsiasi.
Tiesiog nepaaiškinama neapykanta.”

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 1

Atsakyti

Anal- itikas 2023 kovo 21d., 18:0878.62.27.35
Dar pridėsiu kad Rasa buvo komjaunimo aktyvistė o garsusis Profesorius galimai dirbo KGB struktūroms, ir dėlto visi KGB istai įslaptinti septyniasdešimt penkeriems metams, ir galimai, kad išvengti turimo kompromato, nemažai jų šiandien dirba konservatorių partijai, tam kad visiškai sunaikintų Lietuvą, kaip sakoma neliktų akmens ant akmens.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą