Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Miškininkų dovanos gyventojams: visoje Lietuvoje išdalino tūkstančius eglių šakų

Publikuota: 2022 gruodžio 21 Kategorija: Gyvenimas, Pranešimai

vmu.lt nuotr.vmu.lt nuotr.

Gruodžio 20 d. visoje Lietuvoje vyko Valstybinių miškų urėdijos miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, per kurią pagrindinėse miestų ir miestelių aikštėse bei didžiųjų prekybos centrų aikštelėse šventėms besiruošiantiems gyventojams buvo išdalinta daugiau nei 100 000 eglių šakų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Miškininkai nemokamas eglių šakas dovanojo visuose regioniniuose padaliniuose – iš viso 58 vietose. Ši šventinė, jau daugiau nei dešimtmetį besitęsianti tradicinė iniciatyva skirta ne tik nudžiuginti žmones bei padėti jiems sukurti jaukumą namuose mišku kvepiančia eglės šaka, bet ir skatinti tautiečius nekirsti jaunų eglučių miškuose, nelaužyti jų šakų, tausoti mūsų aplinką bei vartoti ekologiškai.

„Mūsų organizuojamų šventinių iniciatyvų metu pastebime, kaip žmonių veidus papuošia nuoširdžios šypsenos gavus tikrą medelį ar jo šaką tiesiai iš miškininko rankų. Mums – tai didžiausia dovana. Gyventojai gražiausiomis eglių šakomis ne tik papuoš savo namus, bet ir nudžiugins kaimynus, draugus, senelius ar žmones, kurie negalėjo patys ateiti pasiimti šakos. Džiaugiamės, kad tokiomis simbolinėmis dovanomis galime prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo“ , – sakė Valstybinių miškų urėdijos generalinis direktorius Valdas Kaubrė.

„Parsinešk Kalėdas į savo namus“ – tradicinė iniciatyva, kurią pirmą kartą prieš 16 metų surengė Šiaulių krašto miškininkai.

Šakos, dalijamos akcijos metu, yra surenkamos kirtavietėse ir taip užtikrinamas racionalus miško išteklių naudojimas.

Žmonės, kurie nori namuose pasipuošti ne eglės šaką, o Kalėdų eglutę, gali kreiptis į Valstybinių miškų urėdiją bei įsigyti šventei skirtą medelį, specialiai užaugintą medelyne ar tam skirtoje plantacijoje.

Prekybos kalėdiniais medeliais vietų sąrašą ir kainas rasite čia: https://vmu.lt/renginiai-visuomenei/.

vmu.lt inf.

Rašyti komentarą