Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: Juknaičių mokiniai ir mokytojai lankėsi Slovakijoje

Publikuota: 2022 balandžio 11 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Juknaičių pagr. m-los nuotr.Juknaičių pagr. m-los nuotr.

Juknaičių pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame Erasmus + projekte EAT BEST – MOVE MOST – DO BEST. Projekte dalyvauja 5 partnerės šalys: Lietuva, Italija, Turkija, Ispanija ir Slovakija. Kovo 27 dieną mokyklos delegacija: lietuvių kalbos mokytoja Gitana Pociutė, anglų kalbos mokytoja Banga Sabaliauskienė, 7 klasės mokiniai Darius Dargis ir Deimantė Daubarytė, 8 klasės mokinė Dija Krasnovaitė ir 9 klasės mokinys Emilijus Kunšteinas vyko į Slovakiją.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pirmąją vizito dieną Novy Zamky mieste buvome svetingai pasitikti Nabrežna mokykloje, susipažinome su šalių partnerių delegacijomis, pristatėme savo mokyklas ir pasivaikščiojome po gražią, jaukią ir šiuolaikišką mokyklą. Veiklų mokykloje metu mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę pasimokyti, kaip įtraukti į ugdymo procesą aktyvius mokymo metodus, liaudiškus žaidimus ir kitas mokinių aktyvumą, atmintį, dėmesį lavinančias bei sveiką gyvenimo būdą skatinančias priemones.

Daug smagių įspūdžių paliko apsilankymai Nitros mieste ir sostinėje Bratislavoje. Šių išvykų metu aplankyta Nitro pilies katedra, stovinti ant aukštos kalvos, nuo kurios atsiveria visas senojo miesto peizažas, pasivaikščiojome siauromis, gražiomis miestelio gatvelėmis. Bratislavoje sužavėjo Dunojaus ir Moravos upių sankirtoje esančiame slėnyje stūksantys Mergelės pilies griuvėsiai, senamiesčio architektūra.

Vizito metu daug sužinojome apie slovakų švietimo sistemą, tradicijas ir kultūrą, turėjome progą paragauti tradicinių slovakiškų patiekalų ir padiskutuoti apie mokinių sveikos gyvensenos įpročius su skirtingų šalių atstovais. Mokiniai ir mokytojai gilino anglų kalbos gebėjimus, o atsisveikinimo vakarą visi susitikimo dalyviai smagiai praleido vakarą šeimininkų slovakų organizuotoje diskotekoje.

.

Kitas Erasmus+ projekto šalių partnerių susitikimas vyks gegužės 23 -28 dienomis Juknaičių pagrindinėje mokykloje.

Juknaičių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Gitana Pociutė

Rašyti komentarą