Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Šilutė nusidažė Trispalvės spalvomis

Publikuota: 2022 vasario 17 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės vadovai Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – lankėsi šiai progai skirtuose renginiuose. Šventinė diena mieste prasidėjo šv. Mišiomis – malda kovojusių už Lietuvos valstybės laisvę atminimą pagerbti pakvietė Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Remigijus Saunorius.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Mažiesiems šilutiškiams tądien taip pat netrūko pramogų. Nors oras nelepino, prie Šilutės Hugo Šojaus muziejaus su tėveliais jaunieji šilutiškiai šėliojo kartu su kamerinio dramos teatro aktoriais, atsakinėjo į viktorinos apie Lietuvą klausimus ir skanavo Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio dovanoto Lietuvos gimtadienio torto.

Šilutiškiai ir miesto svečiai taip pat pakviesti praleisti laiką prie Šilutės kultūros ir pramogų centro specialiai Vasario 16-osios dienai paminėti įrengto žaidimo-instaliacijos „Surink Tautišką giesmę“.

Šventinio minėjimo dalyvius pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis: „Tegul jūsų šeimose šiandien vyrauja pakili, šventinė nuotaika. Kalbėkitės apie šią dieną ir šios ypatingos datos įvykius vieni su kitais, pasakokite mažiesiems pamariečiams apie Lietuvą ir tą sunkų kelią jos laisvės link, kad augtų didžiuodamiesi esantys lietuviai. Stiprinkime gimtąją šalį savo drąsa“.

Patriotinius kūrinius atliko ansamblis „Vox Libri“ (vad. Rasa Golubovskienė) ir varinių pučiamųjų ansamblis „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila).

Renginio akimirkos

www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą