Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Apdovanoti geriausi Šilutės krašto sportininkai

Publikuota: 2021 gruodžio 29 Kategorija: Savivaldybėje, Sportas

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Gruodžio 28 d. įvyko geriausių 2021 metų Šilutės krašto sportininkų bei jų trenerių apdovanojimų padėkos raštais bei piniginėmis premijomis ceremonija.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Geriausi sportininkai ir jų treneriai

Rytis Gurklys – I vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;
Ligitas Kordušas – I vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;
Valdas Mikužis – II vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;
Alvydas Samoška – II vieta 2021 m. Lietuvos automobilių ralio kroso čempionate;
Treneris – Kazimieras Gudžiūnas.

Matas Vilkas – II vieta 2021 m. Lietuvos suaugusiųjų stalo teniso čempionate, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys;
Treneris – Jonas Piekautas.

Lidija Rimkutė – III vieta Lietuvos suaugusiųjų irklavimo čempionate;
Treneris – Romualdas Drungilas.

Osvaldas Gusčius – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, trišuolio rungtis;
Trenerė – Lina Leikuvienė.

Gintarė Paulauskaitė – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, rutulio stūmimo rungtyje;
Marius Rudzevičius – I vieta Lietuvos jaunimo čempionate, ieties metimo rungtyje;
Treneris – Bronius Mulskis.

Lorenas Matevičius – III vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;
Osvaldas Mamčenkovas – II vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;
Treneris – Liudas Čičirka.

Tomas Li-čin-chai – I vieta Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos čempionate;
Treneris – Laimas Li-čin-chai.

Austėja Aučiūtė – I vieta Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;
Agnė Kilpienė – II vieta, Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;
Renata Aleknaitė – II vieta Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate;
Treneris – Vincas Murauskas.

Solveiga Dulkytė – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Vitoldas Šiaudvytis – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Valteris Kupčikovas – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Vilija Parnarauskienė – I vieta, Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Eglė Grišinaitė – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Justinas Norvaišas – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Aurimas Šikšnius – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Rokas Dlugoborskis – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Edvardas Freitakas – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Algimantas Geryba – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Ernestas Pėža – III vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Eglė Vaitkutė – I vieta Europos rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Tomas Agintas – III vieta, Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Julija Jančauskaitė – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Greta Klašiūtė – II vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Inga Parnarauskaitė – I vieta Lietuvos nacionaliniame rankų lenkimo čempionate, suaugusiųjų klasėje;
Treneris Aleksandras Pancerovas.

Artūras Kudrešovas – I vieta Lietuvos dziudo čempionate;
Justas Pauparis – III vieta Lietuvos dziudo čempionate;
Edvardas Sagalec – III vieta Lietuvos dziudo čempionate;
Treneris Rimvydas Lukošius.

Sandra Montvilė – I vieta „Alfa run“ Lietuvos suaugusiųjų bėgimo čempionate;
Treneris Dainius Liutkus.

Artūras Jonikaitis – Lietuvos vyrų golbolo rinktinės narys, 2021 m. Tokijo parolimpinėse žaidynėse užimta III vieta.

Atskiru Sporto Tarybos sprendimu apdovanojamas Edgaras Skurdelis, užėmęs V vietą Pasaulio bokso čempionate.

Visuomenės populiariausia 2021 m. Šilutės rajono savivaldybės sportininke išrinkta Sandra Montvilė, kuriai įteikta piniginė premija.

Renginio akimirkos

www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą