Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje ribojamas paslaugų teikimas, draudžiamas pacientų lankymas

Publikuota: 2021 spalio 26 Kategorija: Aktualijos, Sveikata, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Dėl nepalankios epidemiologinės situacijos Šilutės ligoninėje atidedamos visos planinės operacijos ir hospitalizacijos, nuo spalio 27 d. draudžiamas pacientų lankymas.

Lietuvai galynėjantis su ketvirtąja COVID-19 užkrato banga, vis naujų iššūkių patiria ir Šilutės ligoninė. Esant įtarimams, atlikus antrąjį PGR testą, koronavirusas diagnozuotas Vidaus ligų skyriaus pacientui. Nedelsiant profilaktiniai testai buvo atlikti ir kitiems skyriaus pacientams bei darbuotojams. Šiandien paaiškėjo, kad infekcija pasitvirtino dar 9 pacientams. Darbuotojų susirgimų nenustatyta.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Atsižvelgiant į susidariusią padėtį, pranešame, kad Šilutės ligoninėje buvo imtasi visų reikiamų veiksmų sustabdyti koronaviruso infekcijos plitimą

Vidaus ligų skyrius izoliuotas, atidedamos visos planinės operacijos, įskaitant ir planines hospitalizacijas dėl kitų ligų,,draudžiamas stacionarizuotų pacientų lankymas. Informacija artimiesiems apie pacientų būklę teikiama tik telefonu, paskambinus į skyrių (skyrių telefonai nurodyti www.silutesligonine.lt).

Šiuo metu Šilutės ligoninėje teikiama tik skubi pagalba ir būtinosios sveikatos priežiūros paslaugos.

Praėjusią parą Šilutės rajone diagnozuota 15 COVID-19 atvejų, šiuo metu rajone serga 325 gyventojai. Šilutės ligoninėje gydomi 45 pacientai, kuriems diagnozuota COVID-19 liga. 36 pacientai gydomi kovidiniuose skyriuose, 9 Vidaus ligų skyriuje.

Norime pažymėti, kad į COVID-19 skyrių pacientai guldomi tik esant kvėpavimo nepakankamumo reiškiniams ir papildomo deguonies poreikiui. Primename, kad mobilus COVID-19 punktas veiks ir lapkričio 1 d. ir 2 d. nuo 8.00 val. iki 12.00 val.

Atsiprašome už susidariusius laikinus nepatogumus. Tikimės Jūsų supratingumo, tolerancijos ir kantrybės šioje kovoje su koronaviruso infekcija. Ypač tikimės šeimos gydytojų sąmoningumo ir atsakingumo.

Apie planinių paslaugų atnaujinimą pranešime atskirai.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą