Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje bus renkamas geriausias mokytojas

Publikuota: 2021 rugpjūčio 02 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje, Švietimas

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Šilutės rajono savivaldybė kviečia teikti kandidatūras „Metų mokytojo“ premijai gauti.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Neabejojame, kad Jūsų mokykloje yra tas išskirtinis – pilietiškas, inovatyvus, jaunąją kartą įkvėpti gebantis, kolegas motyvuojantis ir bendruomenę buriantis Mokytojas. Jei taip – kviečiame jį nominuoti, užpildant nustatytos formos rekomendaciją, kartu pateikiant kandidato sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo iki š. m. rugsėjo 5 d. Dokumentai teikiami jūsų nominuojamo mokytojo mokyklos vadovui.

Šilutės rajono „Metų mokytojas“ gaus ne tik atminimo dovaną, bet ir 3 MMA dydžio siekiančią premiją! Kviečiame įvertinti ir pagerbti mokytoją už reikšmingiausius pastarųjų 3 metų nuopelnus profesinėje veikloje, mokinių pasiekimus ir pažangą, darbus švietimo srityje, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą. Mokytojo, kuris pretenduoja į „Metų mokytojo“ premiją, veikla turi pasižymėti šiomis savybėmis: pilietiškumo, tautinio sąmoningumo, bendražmogiškų vertybių diegimu, ugdomosios veiklos meistriškumu, inovatyviais metodiniais darbais, aktyvia ir kūrybiška veikla mokyklos bendruomenėje, reikšmingu dalyvavimu profesinėje, visuomeninėje, kultūrinėje veikloje ir kt.

Kandidatūras Metų mokytojo premijai gauti gali siūlyti mokyklų vadovai, savivaldybė, mokytojai, mokiniai, tėvai ir jiems atstovaujančios organizacijos, vietos bendruomenės, socialiniai partneriai.

Šilutės rajono savivaldybės mokyklų pateiktas kandidatūras svarsto Savivaldybės mero sudaryta komisija. Komisija atrenka labiausiai kriterijus atitinkančią kandidatūrą ir teikia Savivaldybės merui iki kiekvienų metų rugsėjo 30 d.

Nuostatus ir kitą reikalingą informaciją rasite čia: https://www.silute.lt/naujienos/pagerbkite-tikra-mokytoja-teikite-kandidaturas-metu-mokytojo-premijai-gauti/8258.

Parengta pagal www.silute.lt inf.

Rašyti komentarą