Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės balkonai tampa nerūkymo zonomis

Publikuota: 2021 balandžio 15 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

VE.lt nuotr.VE.lt nuotr.

Rūkyti uždrausta jau 4 Šilutės miesto daugiabučių namų balkonuose.

Nuo 2021 metų sausio 1 dienos įsigaliojo įstatymas, draudžiantis rūkyti daugiabučių namų balkonuose. Tačiau kad šis draudimas pradėtų veikti, turi būti pateiktas bent vieno iš namo gyventojų prieštaravimas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pirmieji rūkaliams „užsidarė“ Jaunimo al. 5 namo balkonai. Vėliau uždrausta rūkyti Kęstučio g. 8 ir Vytauto g. 4 namų balkonuose, o naujausią įsakymą dėl draudimo rūkyti daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius pasirašė balandžio 14 d., užspeisdamas į kampą Melioratorių al. 4 namo rūkalius. Tiesa, šis draudimas įsigalios gegužės 3 d.

Vidaus reikalų ministerija yra parengusi aprašą, kaip ir kokia tvarka uždraudžiama rūkyti balkonuose. Nustatyta, kad kai bent vienas daugiabučio namo gyventojas prieštarauja dėl rūkymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, savivaldybės administracijos direktorius įformina sprendimą paskelbti, kad to daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, draudžiama rūkyti.

Daugiabučio namo gyventojo prieštaravimas dėl rūkymo daugiabučio namo balkonuose, terasose ir lodžijose, nuosavybės teise priklausančiuose atskiriems savininkams, pareiškiamas, pateikiant pranešimą savivaldybės administracijai.

Visą aprašą rasite čia: https://e-seimas.lrs.lt…

Rašyti komentarą