Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninės COVID-19 skyriuje – 14 pacientų

Publikuota: 2020 gruodžio 10 Kategorija: Aktualijos, Sveikata, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Ketvirtadienį Šilutės rajone fiksuojami 22 nauji susirgimai koronavirusine infekcija. Iš viso šiuo metu sergančiųjų – 518, iš kurių 14 gydomi Šilutės ligoninėje.

Situacija gydymo įstaigoje ir toliau išlieka įtempta. Mat šiuo metu ligoninėje gydomi vidutiniškai sunkūs ir sunkios sveikatos būklės pacientai. Lengvus koronavirusinės infekcijos simptomus jaučiantys pacientai gydosi namuose su šeimos gydytojo priežiūra.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pirmame ligoninės korpuse veikia Izoliacinis skyrius, kuriame prieš planinį stacionarinį gydymą pacientui yra atliekamas tyrimas dėl COVID-19 ligos, tai yra paimamas tepinėlis iš nosiaryklės. Jeigu tyrimo atsakymas teigiamas, pacientas perkeliamas į COVID-19 skyrių, kuris įkurtas buvusio Vaikų ligų skyriaus patalpose. Šiame skyriuje yra iš viso 25 lovos su deguonimi COVID-19 pacientams gydyti, 2 – reanimacinės.

Ketvirtadienį COVID-19 skyriuje dirbo 4 gydytojai, tačiau planuojama, jog šiame skyriuje bus bus dirbančių gydytojų. Jiems talkins aštuonios slaugytojos ir dvi jų padėjėjos.

Be to, ligoninėje ir toliau teikiama būtinoji, ambulatorinė ir stacionarinė pagalba.

www.silutesligonine.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
Ką tik 2020 gruodžio 12d., 12:4778.57.245.129
Ką tik buvom Šilutės IKI – manėm, žmonės jau bus apsipirkę po turgaus. Pilna, beveik niekas nesilaiko atstumo, mažiausiai penki praėjo su kauke ant apatinės lūpos. Vieno jaunikaičio, besibazuojančio šalia, paprašiau užsidėti, tai smagiai pažvygavo, stumtelėjo dėl vaizdo nosies link ir vėl paleido kristi. Idiotizmas. Atrodo, kad tie žmonės nei skaito, nei mąsto, nei atjaučia. Nejaugi kiekvienoj parduotuvėj reikia policininko su automatu?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą