Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninė didina paslaugų apimtis

Publikuota: 2020 liepos 28 Kategorija: Aktualijos, Sveikata, Šilutėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės ligoninėje atnaujintas planinių stacionarinių ir ambulatorinių paslaugų teikimas. Visu pajėgumu dirba visi ligoninės skyriai, padidintas gydytojų specialistų konsultacijų skaičius.

Atšaukus Lietuvoje karantiną, ir toliau išlieka paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Per karantiną galiojusių suvaržymų nebelieka, tačiau sveikatos priežiūros įstaigų darbui ir toliau taikomi tam tikri apribojimai – žmonių srautų valdymas, saugaus atstumo laikymasis, kaukių dėvėjimas ir kitos būtinos visuomenės sveikatos saugos, higienos bei asmens apsaugos priemonių naudojimo sąlygos.

„Koronavirusas niekur nedingo. Jis vis dar yra tarp mūsų, todėl ir toliau svarbu gyventojams būti sąmoningiems ir laikytis visų būtiniausių saugumo priemonių. Ligoninėje taip pat yra taikomi įvairūs apribojimai, taikoma griežta infekcijų kontrolė, tačiau darome viską, kad gyventojams būtų suteikta jiems reikalinga pagalba“, – sakė vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis.

Šiuo metu Šilutės ligoninėje atnaujintos visos sveikatos priežiūros paslaugos, skyriuose daugėja pacientų, didinamas gydytojų specialistų konsultacijų skaičius. Taip pat didinamos planinių operacijų apimtys, įvairių tyrimų – endoskopijų, kompiuterinės tomografijos, radiologinių, laboratorinių – skaičius.

Užsiregistruoti pas gydytoją – telefonu arba internetu

Gydytojų specialistų konsultacijoms pacientai registruojami telefonu arba internetu. Norinčiųjų skaičius, anot registratorių, didelis, todėl sulaukiama įvairių pastabų dėl patiriamų trukdžių. Per dieną registratorės sulaukia apie 2-3 tūkst. skambučių, todėl prašoma pacientų kantrybės. Pacientai gydytojo specialisto konsultacijai gali registruotis ir internetu, adresu: http://ipr.silutesligonine.lt/.

Pastebima, jog nemaža dalis pacientų užsiregistravę į konsultaciją neatvyksta. Šiais atvejais susidaro tušti tarpai ir pacientų eilės, todėl prašoma apie neatvykimą informuoti Konsultacinės poliklinikos registratores. Tai galima padaryti el. paštu: registratura@silutesligonine.lt arba telefonu 8 441 610 40.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą