Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žygio aplink Lietuvą dalyviai padėkojo Šilutės ligoninės medikams

Publikuota: 2020 liepos 13 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Liepos 10 dieną Šilutės ligoninėje svečiavosi Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo (LKA KK) nariai, kurie liepos 6-ąją pradėjo kelionę dviračiais aplink Lietuvą „LT-102 No COVID-19“.

Dviračių entuziastai padėkojo Šilutės ligoninės medikams už ištvermę ir pareigą, kovojant su koronaviruso infekcija priešakinėse linijose. Ligoninės bendruomenei įteikė Lietuvos istorinę vėliavą ir pačių pagamintus Lietuvos vienius – vienybės vėliavėles.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas


www.silutesligonine.lt nuotr.

„Lietuvos vienius gaminome patys ir norime, kad juos turėtų kiekvienas šalies medikas. Tai mūsų vizitinė kortelė, kurią dovanojame jums. Puoselėdami istorinę atmintį, dovanojame ir Lietuvos istorinę vėliavą. O misija mūsų paprasta – dėkojame už jūsų atsidavimą, darbą. Didžiuojamės Lietuvos medikais“, – kalbėjo LKA KK prezidentas Rolandas Lubys ir įteikė medikų bendruomenei dovanas.

Gražius žodžius keliautojams tarė ir Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis, jis pasidžiaugė dviratininkų apsilankymu, linkėjo sveikatos ir sėkmingai užbaigti kelionę.

LKA KK nariai dviračiais aplink Lietuvą keliaus dvi savaites, kelionėje jie lankysis šalies gydymo įstaigose, aplankys istorines vietoves, kultūros paveldo objektus.

Daugiau apie žygį aplink Lietuvą – https://lkakeliautojai.lt/lt-102-no-covid-19.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą