Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Turizmo verslo misija Šilutės rajono savivaldybėje

Publikuota: 2011 balandžio 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šilutės r. savivaldybės nuotr.Šilutės r. savivaldybės nuotr.

Siekdamas skatinti atvykstamąjį ir vietinį turizmą, Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos įgyvendina projektą „Vietinio turizmo verslo misijų ir pažintinių turų organizavimas“.

2010 – 2011 metais jau suorganizuotos 5 verslo misijos skirtinguose Lietuvos etnografiniuose regionuose: Suvalkijoje, Dzūkijoje, Aukštaitijoje, Žemaitijoje bei Mažojoje Lietuvoje.

Projektą vykdo Lietuvos turizmo asociacija, pagal priemonę ,,Turizmo informacinių paslaugų ir infrastruktūros plėtra ir turizmo rinkodaros skatinimas“ įgyvendindama Nacionalinės turizmo plėtros 2007-2013 metų programą.

Projekto esmė buvo pristatyti Lietuvos atvykstamojo ir vietinio turizmo galimybes kelionių organizatoriams bei turistinių paslaugų teikėjams, supažindinti su etnografinių regionų naujais (arba atnaujintais) turizmo produktais, atskleisti regionų etnografinį išskirtinumą, sudaryti galimybę vietos turizmo paslaugų teikėjams užmegzti ar atnaujinti tiesioginius kontaktus su Lietuvos kelionių organizatoriais bei populiarinti šalies turistines paslaugas skatinant vietinį ir atvykstamąjį turizmą.

2010 m. gegužės, birželio, rugsėjo ir lapkričio mėnesiais įvyko Suvalkijos, Žemaitijos, Dzūkijos ir Aukštaitijos etnografinių regionų verslo misijos. Paskutinė šio projekto verslo misija 2011 m. balandžio 28 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybėje, viename iš gražiausių Mažosios Lietuvos etnografinių regionų.

Pasveikinti dalyvių atėjo Šilutės r. savivaldybės meras Virgilijus Pozingis, mero pavaduotojas Vaidas Pavilonis ir administracijos direktorė Ida Vasiljevienė. Susirinkusiems turizmo atstovams palinkėta gerų derybų bei sėkmingų sandorių plėtojant turizmo sritį. Visi jie buvo pakviesti pasidžiaugti unikalia pamario gamta.

Dalyvauti projekte buvo kviečiami turistinių paslaugų teikėjai ir sudedamojo turistinio produkto kūrėjai, apgyvendinimo, kultūros ir pramogų paslaugų teikėjai, aktyvaus poilsio organizatoriai, ūkininkai, amatų centrai, sveikatinimo ir SPA paslaugų teikėjai, taip pat nacionalinių ir regioninių parkų atstovai, vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriai.

Misijoje dalyvavo UAB „Senasis Rambynas“, UAB „Karklės kopos“, kaimo turizmo sodybos, „Strykis“, „Pakrantė“, „Karčemos kompleksas“, „Brastadvaris“ bei Račkauskų sodyba. Taip pat sodyba „Radailių dvaras“, etnografinė sodyba „Pakalnė“, UAB „Gilija“, svečių namai „Mingė“, UAB „Kintai, UAB „Šilutės vandens turizmo centras“, „Vyndario Česlovo sodyba“, VšĮ „Irklakojis“, Šilutės turizmo ir paslaugų verslo mokykla, UAB „Agrūnė“ ir kitos su turizmu susijos įmonės.

Prezentacijų ir kontaktų mugės metu TIC ir savivaldybių atstovai pristatė savo rajono naujoves, lankytinus objektus, turizmo paslaugas. Pranešimus skaitė Gargždų turizmo informacijos centro direktorė Daiva Buivydienė, Pagėgių rajono savivaldybės Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Loreta Razutienė, Nidos kultūros ir informacijos centro „Agila“ direktorės pavaduotoja Neringa Gecevičiūtė.

Apie Pamario kraštą susirinkusiesiems papasakojo Šilutės turizmo informacijos centro
vadybininkas Edvardas Judžentis.

Šilutės r. savivaldybės inf.

Rašyti komentarą