Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

“Susitepusio” politiko Taryba neprileido prie komiteto vairo

Publikuota: 2011 balandžio 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Nevengiančiam painioti viešųjų ir privačių interesų Šilutės r. savivaldybės tarybos nariui konservatoriui Šarūnui Laužikui ketvirtadienio posėdyje buvo užkirstas kelias į Tarybos Kontrolės komiteto pirmininko pareigas.

Už Tarybos opozicijos iškeltą kandidatą į šias atsakingas pareigas balsavo tik 11 tarybos narių iš 25 dalyvavusiųjų posėdyje.

Opozicijos 12 – tukas kitos kandidatūros į Kontrolės komiteto pirmininkus nepasiūlė, todėl jo paskyrimas buvo atidėtas iki kito posėdžio.

Kontrolės komiteto pirmininko pavaduotoja balsų dauguma paskirta valstietė liaudininkė Genovaitė Kimbrienė.

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija dar praeitų metų spalį priėmė sprendimą, kad tuometinis Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Š. Laužikas, tarnybiniu automobiliu 2010 m. kovo 26 d. vykdamas į Lazdijuose vykusį politinio pobūdžio renginį, skirtą išskirtinai vienos politinės partijos nariams, pažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo 3 straipsnio 3 punkto nuostatą, draudžiančią naudotis pareigomis asmeninei naudai gauti.

Ne gana to, neseniai paaiškėjo, kad sostinėje registruotoje bendrovėje “Concept events & media”, kuri laimėjo konkursą Šilutės miesto 500 metų jubiliejiniams renginiams organizuoti, darbuojasi Š. Laužiko žentas. Konkursas įvyko pastarajam tebevadovaujant Šilutės r. savivaldybės administracijai.

Susiję straipsniai: “Teismas: Š. Laužikas – kaltas”

1 skaitytojų komentaras
galas 2011 balandžio 29d., 08:59195.182.76.59
politinės karjeros galas. supranta visi, išskyrūs patį.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą