Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Karantinas švelninamas dar labiau

Publikuota: 2020 gegužės 13 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Trečiadienį ministrų kabinetas priėmė karantino režimo pakeitimus, pagal kuriuos nuo pirmadienio kavinės ir barai galės veikti viduje, veiklą galės atnaujinti naktiniai klubai, kazino, sveikatinimo paslaugų centrai, teikiantys poilsio paslaugas. Kaukes nuo ketvirtadienio bus būtina dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose bei visose uždarose viešose erdvėse. Grįžti ar negrįžti į mokyklas palikta spręsti jų vadovams, praneša portalas 15min.lt.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Vyriausybė sutiko, kad nuo gegužės 14 dienos, ketvirtadienio, būtų leidžiama būriuotis iki 5 asmenų grupėmis. Anksčiau buvo leidžiama būriuotis iki 2 asmenų grupėms.

Kaukes ar kitas veido apsaugos priemones nuo ketvirtadienio reikės dėvėti turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose, renginiuose, ekskursijose, viešojo transporto įlaipinimo vietose, visose viešose uždarose erdvėse.

Vyriausybė pritarė, jog kitais atvejais kaukes viešose vietose būtų tik rekomenduojama dėvėti.

Vyriausybė trečiadienį leido organizuoti ekskursijas.

Taip pat šiek tiek buvo pakoreguoti reikalavimai sportavimo erdvėms.

Nuo gegužės 18 dienos nutarta švelninti ribojimus reikalaujant, kad vykdant individualias sporto veiklas bei fizinio aktyvumo pratybas, būtų užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 kvadratinių metrų plotas vienam asmeniui. Anksčiau reikalauta vienam žmogui suteikti ne mažesnį kaip 10 kvadratinių metrų plotą.

Taip pat nuo gegužės 18 dienos sušvelninti reikalavimai ir laisvalaikio užsiėmimams atviroje erdvėje: turėtų būti užtikrinamas ne mažesnis kaip 5 kv. m plotas, tenkantis vienam asmeniui vietoje buvusių 10 kvadratinių metrų, ir ne mažesnis nei 2 m atstumas tarp asmenų vietoje buvusių 10 metrų.

Nuo gegužės 30 d. sušvelninti reikalavimai renginiams bei susibūrimams nustatant, kad vienam žiūrovui turi tekti 5 kvadratinių metrų plotas. Jau anksčiau nustatyta, kad renginiai atvirose erdvėse leidžiami nuo gegužės 18 dienos, o uždarose – nuo 30 dienos.

Tokiuose renginiuose leidžiama dalyvauti ne daugiau kaip 30 žmonių. Patikslinta, kad organizatoriai į šį skaičių nepatenka.

Trečiadienį nuspręsta leisti rengti sporto varžybas, nedalyvaujant žiūrovams.

Nuspręsta nuo gegužės 30 dienos leisti asmenines šventes viešose atvirose ir uždarose erdvėse, jei jose dalyvauja ne daugiau kaip 30 žmonių.

Nuo gegužės 30 dienos leista veikti sveikatinimo paslaugų centrams, teikiantiems poilsio paslaugas.

Daugiau - https://www.15min.lt/naujiena…

Rašyti komentarą