Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

LRT.lt: aistros dėl Nemuno vandens kelio rekonstrukcijos (video)

Publikuota: 2020 gegužės 04 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Prasidėjo laivų sezonas: laukia europinės investicijos, bet Nemuno kelio rekonstrukcija gali būti ir sužlugdyta, praneša portalas LRT.lt.

Susisiekimas arba navigacija jau prasidėjo – vandens keliai šalyje paženklinti. Netrukus prasidės pramoginė laivyba bei pajudės ir metų metais bandoma gaivinti krovininė laivyba. Tam impulsą turėtų duoti vandens kelio Nemunu modernizavimas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Planuojama atnaujinti daugiau nei 200 kilometrų ruožą nuo Kauno iki Atmatos upės žiočių Šilutės rajone. Europos sąjunga (ES) šiam projektui skirtų net 28 mln. eurų, o darbai truktų mažiausiai 3 m. Šiuo metu vyksta konkursas, todėl manoma gegužę turėtų paaiškėti, kas atliks hidromodeliavimo darbus ir statys bunas. Bet, regis, aplink kelių dešimčių milijonų vertės projektą verda aistros.

Daugiau - https://www.lrt.lt/mediateka…

1 skaitytojų komentaras
Petras 2020 gegužės 4d., 18:1478.60.246.245

Nesuprantu tik vieno dalyko ,kodel tiek laiko svarstot tai kas seniausiai isbandyta .Tieketu plaukiuojo laivai ,ir barzos ir plugdydavo krovinius, ir zmones.Viskas buvo gerai buvo valomos vagos viskas buvo atlikta kaip reikia ir laiku , net nieks nezinodavo kol nepatydavo savo akim . Dabar tas atsiskaitymas visominei , taip atrodo ,kad viens kitam tik kojas kisa nieko nedaro o alga eina .Bepigu taip leist laika kai i kisene kapsi alga ,ar ne gana tos rusiskos biriokratijos imkit ir darykit ,ir raketa paleiskit ar jus pet mazos kvalifikacijos ,kad negalit ivertinti stovio, tai gal jum reiktu pasimokinti, ar keist profesijas jau baikit suda malt pradiekit dirbt biski del tautos.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą