Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės socdemai gviešiasi S. Skutulienės mandato

Publikuota: 2011 balandžio 21 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

S. Skutulienės vietoje Tarybos posėdžių salėje Šilutės socdemai norėtų matyti kitą žmogų. (Oresto Lidžiaus nuotr.)S. Skutulienės vietoje Tarybos posėdžių salėje Šilutės socdemai norėtų matyti kitą žmogų. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Lietuvos socialdemokratų partijos (toliau – LSDP) Šilutės skyrius išplatino informacinį pranešimą, kuriuo šią partiją paliekanti Stasė Skutulienė raginama atsisakyti vasario 27 d. rinkimuose laimėto Šilutės r. savivaldybės tarybos nario mandato socdemų naudai.

S. Skutulienė į pastaruosius rinkimus ėjo Šilutės socialdemokratų sąraše, būdama šios partijos narė. Todėl buvę jos bendražygiai mano, kad politikė pasielgtų garbingai, jeigu pasitraukusi iš partijos ji atsisakytų ir tarybos nario mandato.

Tačiau buvusi rajono mero pavaduotoja šio socdemų pageidavimo nė neketina (bent kol kas) vykdyti. Anot jos Šilutės socialdemokratai labai paskubėjo kažko prašyti.

“Tegul jie pirma paprašo partijos vadovų padėkų, kurias gavau už gerą partijos skyriaus veiklos organizavimą, ir “dėkingumo knygos”, kurią man partiečiai padovanojo prieš pusmetį, man išeinant iš partijos skyriaus pirmininko pareigų, – telefonu “Šilutės ETA žinioms” sakė politikė. – Ir dar. Kai Šilutės socialdemokratai turės žmogų, kuris partijos skyriui išvadovaus 7,5 metų, ves jį į 2 savivaldos rinkimus, kuriuose laimės po 4 mandatus ir gaus tiek pirmumo balsų, kaip aš, tai tas žmogus ir galės ateiti pas mane prašyti mandato…”

Pastaruosiuose savivaldos rinkimuose Šilutės socialdemokratai laimėjo 3 mandatus. Pagal iš anksto pasirašytą penkių partijų koalicinį susitarimą jų lyderis Alvidas Šimelionis pretendavo į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Tačiau “tvarkiečiai” per pirmąjį šios kadencijos posėdį perbėgo į valstiečio liaudininko Virgilijaus Pozingio pusę, todėl socdemams teko trauktis į Tarybos opoziciją kartu su liberalcentristais, socialliberalais (Naujoji sąjunga) ir Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionimis demokratais.

S. Skutulienė apie savo apsisprendimą išeiti iš partijos savo bendražygiams pranešė balandžio 16 d., šeštadienį, įvykusiame LSDP Šilutės skyriaus ataskaitiniame susirinkime.

Susiję straipsniai: “S. Skutulienė palieka socialdemokratus”

9 skaitytojų komentarai
anonimas 2011 balandžio 21d., 12:1782.135.221.179
Stase ant senatves pas liberalus o gal pas sauliu ten saslykai skanus op…
anonimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 1

Atsakyti

Aišku 2011 balandžio 21d., 12:3278.61.132.171
Gal pagaliau šilutiškiai supras kokia karjeristė yra p.Skutulienė,juk visur braunasi dėl karjeros ir savo naudos.Dabar laižosi mero vicemerės posto,bet tarybos nariai nebūkite tos išdavikės pusėje ir nebalsuokite už ją,tuo pačiu Pozingį auklėkite,kad Skutulienei neduotų tokio posto,argi Pozingis dėl vieno balso ryžtųsi remti;;išdavikę”

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 1

Atsakyti

ot 2011 balandžio 21d., 16:3178.61.24.50
Savikritika ir kuklumu Stasytė nepasižymėjo niekada.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 0

Atsakyti

Apšalau 2011 balandžio 21d., 17:1662.212.204.81
Mane pribloškė p. Stasės kuklumas… Va čia tai sielos tyrumas ir dora. Mokykimės…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 1

Atsakyti

iseivis 2011 balandžio 21d., 21:4188.152.188.41
Gerai, kad kaimynai is ES nesupranta lietuviu kalbos. Kitaip jiems butu visiems is eiles bloga skaitant sitas visas zinias apie politikus Siluteje ir kaip jie verziasi i tas kelias postu kedes, parduodami ir isdavinedami vienas kitus net budami toje pacioje partijoje. Man, kai senam silutiskiui yra geda uz jus politikus! Jums yra dar labai labai toli suprasti kas yra is tikruju partija ir jos gyvenimas, bei tikra politine veikla joje. Teks palaukti kitos kartos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 1

Atsakyti

Jonas J. 2011 balandžio 26d., 19:0578.61.238.68
Labas, šilutiškiai. Su pavasariu Jus.
Keletas žodžių apie Tarybos narių perėjimus iš vienos partijos į kitą ar atsisakymus būti partijos (koalicijos) sąraše. Iš karto pasakysiu, kad šios pastabos skirtos tik pačiam reiškiniui aptarti ir niekaip neatspindi mano pažiūrų į paminėtus žmones.
Nu toks tas mūsų Savivaldos rinkimų įstatymas ir toks yra Konstitucinio teismo išaiškinimas: pagal partijos sąrašą išrintam asmeniui gavus Tarybos nario mandatą, tas mandatas jau nebepriklauso partijai ir yra lyg žmogaus nuosavybė. Kaip rinkėjai balsuodami reitingavo, taip sąraše žmonės ir išsidėsto, kuris daugiau pasitikėjimo gavo – tas ir turi mandatą.

O praktika Šilutėje tokia: du dabartiniai Tarybos nariai – A.Gečas ir J.Sauspreškis – jau anksčiau yra pakeitę partiją, su kuria ėjo į rinkimus, ir vėl sugrįžę atgal. Lyg ir turėtų būti nepatikimi, rinkėjų pasitikėjimą praradę. Bet ne: jie po rinkimų savo partijų sąrašuose yra aukščiau negu ilgalaikiai partijos ir ankstesnių kadencijų Tarybos nariai A.Bulsis ir R.Naujokas. Tai kas blogai? Jeigu mes balsuodami reitinguojame politikus, nežiūrėdami į jų “vaikščiojimą” po partijas, tai ko dabar pykstame? MES, rinkėjai, toleruojame tokį reiškinį kaip normalų, vadinasi – visada bus taip darančių.
Bet yra naujų ženklų. Ankstesniais metasi Tarybos narių pasitraukimas iš sąrašo su kuriuo ėjo į rinkimus likdavo mažai pastebėtas, o šiais metais jau dvi partijos išstojo su viešais pareiškimais. Jeigu jos laikysis savo pareiškiminių idėjų ir po 4 metų, tai rinkimų sąrašai turėtų atrodyti įdomiau… Gal tada ir rinkėjui bus lengviau?
Tik aš manau, kad geriausia nelaukti kito malonės, o patiems imtis sprendimų, pvz., ateiti į rinkimus 85 proc. rinkėjų. Arba per artimiausius Seimo rinkimus su Seimo nariais ir kandidatais diskutuoti ne apie šiukšles ar šilumą, bet apie Savivaldos rinkimų įstatymą. Ir aiškiai pasakyti ko norime.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 2

Atsakyti

Jonui 2011 balandžio 27d., 20:29193.219.60.1

Jonai, jei čia priekaištas man, tai siūlau pasirausti LRS puslapiuose ir pasižiūrėti, kaip vyko diskusija ir kas už ką balsavo.
Jei tai pamastymas apie valdžią kurios esame patys verti – sutinku. Patys balsuodami, arba (dar blogiau) nebalsuodami, ją renkame.
Na, o jei tai pasiruošimas sekantiems rinkimams – sveikinu ir linkiu sėkmės.
Jei apskritai dėl problemos – tai bent jau mūsų savivaldybėje, kiekvienas atvejas labai individualus ir, manau, skausmingas.
Gal leiskime nelengvus sprendimus priėmusiems žmonėms ir jų kolegoms (buvusiems ir esamiems) bent kiek atsikvėpti.
A.E.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 6

Atsakyti

Jonas J. 2011 gegužės 2d., 23:2778.61.238.68

Siūlau skaityti atidžiai: pastabos skirtos tik reiškiniui aptarti.
O dėl ruošimosi ar ne rinkimams – toks mano gyvenimo būdas. :)

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Marta 2011 balandžio 27d., 13:2293.211.171.74
Skaitau ir mąstau: kiek pykčio gali sutilpti viename žmoguje? Kiek keršto ir pavydo? Kiek pagiežos?.. Gerumas ir nuoširdumas, pagarba ir išmintis atrodo visai kitaip… Nelaiminga moteris…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą