Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pajamų deklaravimas šiais metais vyks kitaip

Publikuota: 2020 balandžio 07 Kategorija: Pranešimai

Po Velykų deklaruoti pradės individualią veiklą vykdantys gyventojai.

Šiemet pajamų mokesčio deklaraciją pateikti ir mokestį sumokėti gyventojai turės iki liepos 1 d.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šiais metais pajamų deklaravimas vyks dviem etapais:

nuo balandžio 15 d. gyventojų pajamų deklaraciją Elektorinio deklaravimo sistemoje (EDS) jau galės pateikti gyventojai, vykdantys individualią veiklą su verslo liudijimu ir pagal pažymą (apie 205 tūkst. gyventojų);

po savaitės, nuo balandžio 22 d., deklaravimas pagal VMI pateikiamus duomenis EDS prasidės visiems gyventojams.

„Siekiant užtikrinti sklandų pajamų deklaravimą, nenutrūkstamą sistemų veikimą bei kokybišką klientų konsultavimą nuotoliniu būdu, deklaravimą šiemet įgyvendinsime segmentuotai. Pirmiausiai deklaruoti pajamas galės tie gyventojai, kurie šiuo metu vykdo individualią veiklą, nes jiems pajamų deklaraciją privaloma pateikti norint gauti socialinio draudimo išmokas nedarbingumo atveju“, – sako VMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Stasė Aliukonytė – Šnirienė, pažymėdama, jog po savaitės prie jų prisijungs ir kiti gyventojai.

VMI primena, jog šiemet gyventojų pajamų mokesčio deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeltas į liepos 1 d., deklaracijoms pateikti bus daugiau laiko, o permokų grąžinimo terminas nesikeičia – jos, kaip ir kasmet, turės būti grąžintos laiku, iki liepos 31 d.

Dėl COVID-19 visos VMI paslaugos yra teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali ją gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms, pagal aptarnavimo teritorijas. Jį galima rasti VMI interneto svetainėje.

VMI inf.

Rašyti komentarą