Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

COVID-19: Šilutėje rengiamasi atidaryti patikros punktą

Publikuota: 2020 kovo 27 Kategorija: Aktualijos, Sveikata, Šilutėje

www.silute.lt nuotr.www.silute.lt nuotr.

Mobilusis koronaviruso (COVID-19) patikros punktas bus įrengtas prie Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro.

Pasak Šilutės ligoninės vyriausiojo gydytojo Viktoro Šileikio, rengiamas veiksmų planas, kaip kuo efektyviau ir saugiau organizuoti darbą – valdyti atvykstančiųjų srautus.

Prie patikros punkto bus pastatyta speciali palapinė įvažiuoti automobiliui ir jame bus paimamas gyventojo tepinėlis.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šiandien trys Šilutės ligoninės laboratorijos darbuotojos išvyko į mokymus Visuomenės sveikatos biure Vilniuje, kur bus apmokytos saugaus tepinėlio iš paciento nosiaryklės ir ryklės paėmimo laboratoriniams tyrimams atlikti.

Šilutėje mobilusis koronaviruso patikros punktas bus atidarytas tuomet, kai tik bus skirti reagentai ir specialios priemonės.

Dalia Rudienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja, taip pat esanti Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro koordinatore, tikisi, kad minėtas patikros punktas pradės veikti jau kitos savaitės pradžioje. Jame pirmiausia bus priimami Šilutės rajono savivaldybės gyventojai.

www.silute.lt inf.

5 skaitytojų komentarai
algimantas 2020 kovo 28d., 18:1484.15.187.8
gerb. mano draugai, pažystami,
noriu su Jumis pasidalinti savo pastebėjimais iš mūsų (šilutės) rajono išrinktųjų (tarybos narių)elgesio dabartiniu laikotarpiu. Kiekvienas Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys pasiima iš rajono ( t. y. mūsų) biudžeto, išlaidoms už “darbą” 500-600 EUR.Tais pinigais jie apmoka savo asmeninių tlf pokalbius , užsimoka už savo asmeninių automobilių sunaudotą kurą ( nors naudojasi ir asmeniniais tikslais) Na , bet iki tos korona krizės daugelis ir nekreipė dėmesio . Dabar gi – paklauskite jų , kuris atsisakė šių pinigėlių , kurie taip reikalingi medikams, seneliams , varganai gyvenantiems žmonėms . Ogi- nei vienas . Ponas Jurjonas man atsakė , kad Jis tipo dalina kaukes . Bet ir mano žmona, mano kaimynė siuva ir dalina – tik už savo santaupas .Ir daugelis normalių Lietuvos žmonių padeda v ienas kitam . Bet ne tie mūsų išrinktieji .Ir kas svarbiausia, kad jie kiekvienas turi darbus, verslus – t. y. papildomus pragyvenimo šaltinius .
Man baisu kartais darosi iki ko priveda tas lovio artumas , norėjimas pasipelnyti iš valdiškos sąskaitos ( t. y. mūsų) . Prašau , dalinkimės šiuo mano įrašu , ir pradėkime kurti jiems tikrą nepakantumo atmosferą, sakykime tiesiai jiems į akis kas jie yra. Ačiu

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 9

Atsakyti

Anal- itikas 2020 kovo 31d., 07:3978.62.27.35
Nereikia svetimų pinigų skaičiuoti. Žmonės dirba gaišta savo asmeninį laiką, naudoja nuosavus automobilius. Tai labai nedidelė kompensacija. Protingas gabus žmogus nesutiktų dirbti už tokius menkus pinigus. Nereikia siekti suvaržyti tarybos nario veiklos finansine prasme. Ar užsiimti labdara lai nusprendžia kiekvienas pats.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 4 Thumb down 5

Atsakyti

Pagaliau 2020 kovo 31d., 13:2378.57.245.129

Buvo apėmęs nerimas, kurgi dingo etatinis advokatas Anal-itikas. Vis dėlto stojo ginti skriaudžiamųjų. Bet jeigu tai tokie menki pinigai, ar verta juos imti? Gal geriau atiduoti tiems, kuriems tai būtų didelė parama? Prašantiems pagalbos medikams? Ponai, ko gi taip smulkinatės dėl tokios, anot advokato Anal-tiko, menkos kompensacijos?

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Liepa 2020 kovo 29d., 16:4078.60.133.233

ei kuku… pons algimantai,kur buvai kai landsberginiai vogė milijardais ir dabar pasirodė koks gerutis, dovanoju šimta tūkstančių, nes jie jūsu.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 17

Atsakyti

Užjaučiu 2020 kovo 30d., 08:4978.57.245.129
Tamsta Liepa užsikrėtusi kitokiu virusu…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą