Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Savaitgalį prireiks skėčio

Publikuota: 2020 kovo 06 Kategorija: Aktualijos, Orai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šeštadienio naktį virš pietinės Baltijos tingiai suksis ciklonas, iki ryto lietaus debesys pasklis po visą Lietuvą, palis beveik visur, tačiau prilis nedaug. Mažiausia lietaus tikimybė – Aukštaitijoje, ten ir oras atvės labiausiai – iki 1–2 laipsnių šilumos. Kitur vyraus 3–4 laipsnių šiluma. Vėjas pūs iš rytų, pietryčių.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Apniukusi, tarpais su lietumi numatoma ir diena. Ilgiau, įkyriau lis Žemaitijoje, centriniuose rajonuose, o rytiniame šalies pakraštyje lietus bus silpnesnis. Apie Vilnių, Uteną oras sušils iki 8–10 laipsnių, Kauno, Alytaus, Panevėžio apylinkių gyventojus džiugins laipsniu kitu menkesnė šiluma, o vėsiausia diena bus Šiaulių ir Telšių apskrityse – apie 6 laipsnius. Pūs pietys.

Sekmadienio naktį tarpais truputį palis, po lietaus orui vėstant vietomis suboluos rūkas. Temperatūra – 1–4 laipsniai šilumos. Švelniai dvelks pietvakarių vėjas. Dieną taip pat dar daug kur palis, tačiau lietūs jau bus trumpesni nei šeštadienį, debesų skraistė plyšinės, trumpam nušvis saulė. Pietvakarių, vakarų vėjas stiprės, o prie jūros, Vakarų Žemaitijoje jau pūs žvarbokas šiaurės vakarų vėjas. Aukščiausia temperatūra numatoma 4–8 laipsniai.

Pirmadienis bus sausesnis, tik kur ne kur trumpai palynos. Nakties temperatūra – nuo 2 laipsnių šalčio iki 3 laipsnių šilumos, dieną šils iki 5–10 laipsnių.

Antradienį artės eilinio ciklono debesys su krituliais, stiprės pietų, pietryčių vėjas.

www.meteo.lt inf.

Rašyti komentarą