Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: žinios iš menų kalvės

Publikuota: 2020 vasario 14 Kategorija: Gyvenimas, Švietimas

Šilutės meno mokyklos nuotr.Šilutės meno mokyklos nuotr.

Pradėdama savo jubiliejinius metus Šilutės meno mokykla džiaugiasi ir didžiuojasi savo talentingais mokiniais ir nuoširdžiai dirbančiais mokytojais.

Sėkmingai ir drąsiai metus pradėjo šokio klasės mokinės (mokyt. Judrė Railienė ), respublikiniame konkurse – festivalyje Gargžduose „Emocijų banga“ iškovojusios net 4 prizines vietas skirtingose amžiaus grupėse.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Respublikinio televizijos konkurso „Dainų dainelė“ zoniniame ture, vykusiame Kretingoje, sėkmingai pasirodė mokytojos Daivos Pielikienės paruoštos solistės Žemyna Grigalytė ir Milana Čuchriajeva.

Mokytojos Liudmilos Kašėtienės mokinys Pijus Pirogovas vasario 1 d. dalyvavo nacionaliniame Balio Dvariono jaunųjų pianistų ir stygininkų konkurse ir tapo ne tik laureatu, bet ir įsteigtų specialiųjų prizų už geriausiai atliktą B. Dvariono kūrinį ir geriausiai atliktą klasicizmo epochos kūrinį laimėtoju.

Vasario 7-8 d. Vilniuje, Čiurlionio Menų gimnazijoje, vyko I tarptautinis J. S. Bacho jaunųjų pianistų konkursas „J. S. Bach in Vilnius“, kuriame dalyvavo net 4 meno mokyklos mokinės. I vietos laureate ir specialaus prizo už lietuviškos pjesės atlikimą laimėtoja tapo mokytojos Liudos Tunaitienės mokinė Meda Siliūtė.

Mokyklai gražiai atstovavo ir mokytojos Žydrės Adomaitienės paruoštos pianistės – Ugnė Kuskytė ir Justė Vingytė. O antros klasės mokinė Liepa Žadeikaitė tapo III vietos laimėtoja.

Mokyklą garsino ir jaunučių orkestras, vasario 8 d. sėkmingai pasirodęs Tauragėje vykusiame XX Lietuvos pučiamųjų orkestrų čempionato regioniniame ture ir iškovojęs teisę varžytis čempionato finale, kuris vyks kovo 21-22 d. Panevėžyje. Jaunuosius atlikėjus ruošė mokytojai Gražvydas Raila, Edgaras Noreika ir Arnoldas Rumšas.

Tai tik graži metų pradžia…. Meno mokyklos jubiliejiniai metai, tikimės, padovanos dar daug gražių renginių, konkursų, festivalių ir aišku, talentingų vaikų laimėjimų.

Šilutės meno mokyklos inf.

Rašyti komentarą