Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pozingis persigalvojo – savo sprendimo dėl Saugų seniūno paskyrimo nekomentuos

Publikuota: 2020 vasario 06 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Pozingis persigalvojo – savo sprendimo dėl A. Stonio (kairėje) paskyrimo į Saugų seniūnus nekomentuos. (www.silute.lt nuotr.)V. Pozingis persigalvojo – savo sprendimo dėl A. Stonio (kairėje) paskyrimo į Saugų seniūnus nekomentuos. (www.silute.lt nuotr.)

Darbą Saugų seniūno pareigose pradeda Arvydas Stonis.

Šiandien, vasario 6 d., Šilutės rajono savivaldybės vadovai pasveikino naująjį Saugų seniūną Arvydą Stonį ir palinkėjo sėkmingo darbo, pranešama savivaldybės feisbuko paskyroje.
Taip pat šiandien sulaukėme savivaldybės administracijos direktoriaus Virgilijaus Pozingio žadėto „paaiškinimo“, kodėl Saugų seniūnu pasirinko buvusį Valstybinių miškų urėdijos Saugų medienos ruošos, prekybos ir techninio padalinio vadovą A. Stonį, o ne Saugų vaikų globos namų direktorių Eugenijų Judeikį.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

V. Pozingio sprendimas konkurso į Saugų seniūno pareigas nugalėtoju paskelbti A. Stonį sulaukė ir respublikinės žiniasklaidos dėmesio, mat būta įtarimų, kad A. Stonio sėkmę konkurse lėmė tai, jog jis priklauso tai pačiai partijai, kaip ir Šilutės meras (LRT.lt: „Seniūno rinkimai Šilutės rajone kelia aistras – įtaria, kad pagelbėjo priklausymas partijai“).
Netrukus po to savivaldybės administracijos direktorius žadėjo, kad „informacija, kuria remiantis buvo priimtas sprendimas dėl kandidatūros tinkamumo, bus pateikta, kai bus pasirašytas Administracijos direktoriaus įsakymas dėl paskyrimo eiti pareigas“ („V. Pozingis žada paaiškinti, kodėl pasirinko A. Stonį“).
Tačiau panašu, kad jis persigalvojo.
„Vadovaudamasis LR valstybės tarnybos įstatyme įtvirtintais valstybės tarnautojų veiklos ir tarnybinės etikos principais (galiojančiais ir pačiam Administracijos direktoriui) bei gerbdamas abiejų buvusių kandidatų į seniūno pareigas asmenis, įsakymo dėl paskyrimo į Saugų seniūnijos seniūnus nekomentuosiu“, – rašo V. Pozingis, atsakydamas į mūsų paklausimą.
Viskas.

3 skaitytojų komentarai
VISKAS 2020 vasario 6d., 14:045.20.107.167
-tas yr gaivus moliūgų gėralas “Usio3akono”

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 7

Atsakyti

Cha 2020 vasario 6d., 21:2878.62.19.129
Oi Svirdulys…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 2

Atsakyti

Pavasaris 2020 vasario 8d., 18:1478.62.26.199
Tai, kad E. Judeikis rinkimų apygardoje, būdamas pirmininku, sunkiai susitvarkė su tomis pareigomis, apsijuokė prieš visą Lietuvą. O seniūnu jį sunku įsivaizduoti, tegul žmogus neapsisunkina savęs. Teisingas sprendimas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą