Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: smagus robotikos užsiėmimas Traksėdžių vaikams

Publikuota: 2019 lapkričio 13 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

F. Bajoraičio bibliotekos nuotr.F. Bajoraičio bibliotekos nuotr.

Lapkričio 13 dieną Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filiale vyko robotikos užsiėmimas, dalyvaujant Šilutės M. Jankaus pagrindinės mokyklos Traksėdžių progimnazijos skyriaus penktokams.

Užsiėmimą vedė ir su robotų konstravimo pagrindais mokinius supažindino Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos informacinių technologijų specialistas Ovidijus Kulda ir vyresnysis bibliotekininkas Ovidijus Normantas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šis užsiėmimas organizuotas įgyvendinant projektą „Jaunųjų technologų akademija“ bibliotekoje“, finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ir Šilutės rajono savivaldybės (projekto vadovė – vyresnioji bibliotekininkė Akvilė Tamošiūnė).

Vaikai užsiėmimų metu įgijo žinių apie robotikos mokslą, turėjo galimybę lavinti kūrybinius, techninius robotų konstravimo ir programavimo įgūdžius. Šie robotikos užsiėmimai vaikams yra labai patrauklūs bei įtraukiantys, nes lavinami ne tik konstravimo įgūdžiai, bet kreipiamas dėmesys ir į bendruosius vaikų įgūdžius, jie mokomi dirbti komandoje.

Sukonstravę robotukus vaikai dalyvavo čempionate. Rungėsi, žaidė futbolą, dalyvavo virvės traukimo rungtyje bei lenktyniavo vienas su kitu. Čempionato pabaigoje vaikai buvo apdovanoti prizais ir dovanėlėmis.

Vida Pozniakovienė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Traksėdžių filialo bibliotekininkė

Rašyti komentarą