Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės ligoninėje – nauji liftai

Publikuota: 2019 spalio 31 Kategorija: Gyvenimas, Sveikata

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Netrukus VšĮ Šilutės ligoninėje bus atidarytas antrasis naujai įrengtas liftas. Tikimasi, kad naujuoju Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus liftu pacientai ir gydymo įstaigos darbuotojai galės naudotis jau po kelių savaičių. Pirmasis liftas, esantis Vidaus ligų skyriuje, atnaujintas dar pernai.

„Lifte atliekami baigiamieji remonto darbai. Darbininkai puikiai atlieka savo darbą. Tikimės, kad po kelių savaičių juo bus galima naudotis“, – informavo Šilutės ligoninės ūkio administratorius Ramūnas Kuzas. Abu liftus gydymo įstaigoje įrengė UAB „Klaipėdos liftas“.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šilutės ligoninės administracija dėkoja pacientams ir gydymo įstaigos darbuotojams už kantrybę ir atsiprašo dėl patirtų nepatogumų vykdant liftų remonto darbus.

Naujieji liftai pasižymi ilgaamžiškumu ir elektros sąnaudų ekonomiškumu, yra greitesni, patogesni ir gali aptarnauti daugiau žmonių nei ankstesni. Liftas gali vežti ne daugiau 10 žmonių ir kelti 1275 kg svorį. Be to, liftai įrengti ant poliuretaninių diržų, kurie užtikrina sklandų ir tylų važiavimą. Vieno lifto kaina siekia beveik 70 tūkst. eurų. Liftai finansuojami iš ligoninės lėšų, išsimokant juos per 4 metus.

Senieji liftai gydymo įstaigoje veikė nuo pat 1972-ųjų, todėl juos buvo būtina keisti naujais. Be to, anot Šilutės ligoninės administracijos, naujų liftų įrengimas – Šilutės ligoninės svajonė, kuri netrukus bus įgyvendinta vykdant optimizavimo planą.

Gerinant pacientų sveikatos priežiūros paslaugų kokybę bei Šilutės ligoninės personalo darbo sąlygas, Reanimacijos-intensyvios terapijos skyriuje atnaujinti langai, suremontuotos buvusio Traumatologijos skyriaus, pirmame aukšte esančios patalpos, kuriose įsikurs dalis Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientų. Remonto darbai taip pat atlikti iš gydymo įstaigos lėšų.

„Džiaugiamės, kad remonto darbai eina į pabaigą. Nekantraujame, kada galėsime įsikelti į naujas patalpas. Tuomet pacientams ir personalui užtikrinsime geresnes sąlygas“, – sakė Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus vedėja Nijolė Ramanauskienė. Planuojama pacientus įkurdinti dvivietėse palatose.

www.silutesligonine.lt inf.

Rašyti komentarą