Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Estakados projektas: Viešųjų pirkimų tarnyba kreipėsi į teismą

Publikuota: 2019 spalio 05 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Viešųjų pirkimų tarnyba (toliau – VPT) teisme bylinėjasi su Automobilių kelių direkcija dėl jos rengto Rusnės estakados statybos konkurso. Tačiau, tikėtina, darbai dėl to nenutrūks, o Kelių direkcijai už pažeidimus gali būti skirta bauda, praneša interneto žiniasklaida.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Anot VPT, konkurso sąlygos buvo neaiškios, Kelių direkcija neatliko kelio ruožo geologinių tyrimų, o tai lėmė išsipūtusią darbų kainą ir papildomų darbų poreikį.

Daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/del-rusnes-estakados-statybos-vpt-ieskinys-teismui.d?id=82439257

2 skaitytojų komentarai
Magdeliete 2019 spalio 5d., 18:2278.57.223.84
Del issiputusiu lesu nedyvai, nes kur besisuksi, visur nesazinigai ispuciamos darbu lesos. Tai taip ir gyvename, kazkas is to bendro katilo lobsta, o kai kam nulis emociju. Niekas nelieka be atsako, uz nusikaltimus koznas tures atsakyti ir koznam ateis atsiskaitymo laikas. Bukite palaiminti.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 4

Atsakyti

Taip 2019 spalio 6d., 12:4978.62.30.115
Taip – juo ilgiau gyvenu, tuo labiau suprantu: jei nenori pasiduoti nevilčiai – belieka tikėti, kad kiekvienam kada nors bus atseikėta pagal nuopelnus. Ir JIE tikisi būti apdovanoti, nes, ko gero, patys sau įteigė, kad dirba visų mūsų labui. Ir miega ramiai. Net nesuvokia, ko mes sielvartaujam dėl tos Lietuvos, kurios labui anie taip stengiasi. Kai spalio 3 d. vakarą bendruomenės susirinkime dėl Kalinausko gatvės klausiausi p. Pozingio, nepastebėjau jokio ženklo, kad jis suvoktų, ką daro, kad jaustųsi bent kiek nesmagiai. Teisuolis, šventasis, kurio nesupranta… Ir dar labai įdomu žiūrėti, kai atėję į mokyklas Rugsėjo 1-ąją ar per kokią kitą mokyklos šventę jie egzaltuotai ragina jaunimą dirbti Tėvynei. Sunku nesušukti tiesos. Bet, jei ir išgirs, nė nesuvirpės (nebent iš pasipiktinimo) – kaltas bus tas nesusivaldėlis. Bet aš vis tiek siūlau nenuleisti rankų ir šiame gyvenime. Ką ir daro, pavyzdžiui, ŠILUTĖS ŽINIOS, ŠILUTĖS SOS MEDŽIAI…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą