Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės meras išrinktas į Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybą

Publikuota: 2019 gegužės 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Pirmadienį įvykusiame asociacijos „Klaipėdos regionas“ visuotiniame narių susirinkime išrinktas naujas asociacijos prezidentas. Juo tapo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Š. Vaitkus asociacijos prezidento postą perėmė iš Klaipėdos miesto mero Vytauto Grubliausko, kuris šias pareigas ėjo nuo 2012 metų.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Asociacijos susirinkime taip pat išrinktas atstovas į Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau – LSA) valdybą – tai Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Kartu su juo LSA valdyboje darbuosis Klaipėdos miesto meras V. Grubliauskas, kadangi miestų, turinčių daugiau nei 100 tūkst. gyventojų, vadovai savaime tampa LSA valdybos nariais.

Savivaldybių asociacija „Klaipėdos regionas“ – tai septynias (Klaipėdos, Palangos ir Neringos miestų, Kretingos, Šilutės, Skuodo ir Klaipėdos rajonų) savivaldybes vienijanti asociacija. „Klaipėdos regionas“ plėtoja ir skatina tarptautinius Klaipėdos regiono savivaldybių bendradarbiavimo ryšius, dalyvauja tarptautiniuose projektuose, programose, kitų tarpregioninių organizacijų veikloje. Asociacija prisideda ir prie regiono turizmo įvaizdžio formavimo ir regiono konkurencingumo didinimo.

Parengta pagal asociacijos „Klaipėdos regionas“ inf.

Rašyti komentarą