Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: Seimo posėdžio metu gyvūnėlius apžiūrinėjęs A.S.Nausėda: atsiprašau, mane domina politika

Publikuota: 2019 kovo 15 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

Ž. Gedvilos, 15min.lt, nuotr.Ž. Gedvilos, 15min.lt, nuotr.

Ketvirtadienį Seime vykusios Vyriausybės valandos metu 15min fotografas užfiksavo, kaip Valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Alfredas Stasys Nausėda pirštu brauko planšetę ir socialiniame tinkle „Facebook“ žiūrinėja naminių gyvūnėlių, politinio pobūdžio paveiksliukus. Komentuodamas savo elgesį, parlamentaras prašė jo nesureikšminti, atsiprašė, teigė, kad jei ne rinkimai, planšetę išmestų. Su A.S.Nausėda 15min aptarė ir aplinkos ministro klausimą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Iš pradžių klausiamas, kodėl Seimo posėdžio metu varto katinėlių, papūgėlių nuotraukas, A.S.Nausėda tikino, kad tai darė prabėgom.

„Šiaip norėjau pasižiūrėti Šilutės rinkimų naujienas. Aš juos prabėgau, matyt, tuo tarpu pataikėt. Žinot, ten yra įdėta visokio šlamšto. Manęs nei papūgėlės, nei mados nedomina. Mane domina politiniai dalykai ir aš būtent jų ieškojau. Labai atsiprašau, kad taip pasitaikė“, – kalbėjo Seimo narys, vykstantis į Šilutę, kur žada balsuoti savivaldos rinkimuose.

„Galbūt ir esu nusikaltęs, labai atsiprašau, – pridūrė A.S.Nausėda ir pajuokavo, – jei ne rinkimai, išvis planšetę išmesčiau.“

Seime atstovauja šilutiškiams

Šis Seimo narys į nacionalinės žiniasklaidos akiratį patenka retai, tačiau, anot A.S.Nausėdos, jis pakankamai dėmesio sulaukia regione.

„Aš kai namuose esu, praktiškai nėra savaitės, kai su žiniasklaida nebendraučiau ar kažkokių naujienų neaptarinėčiau. Nacionalinė žiniasklaida manęs pasigedo tada, kai užpernai turėjau insultą ir daugiau kaip pusę metų nesirodžiau“, – pasakojo politikas.

Atkreipdamas dėmesį į tai, kad į parlamentą vienmandatėje Šilutės apygardoje jį išrinko šilutiškiai, A.S.Nausėda Seime sakė ginantis jų interesus, dirbantis su žemės ūkio, aplinkosaugos problemų klausimais.

Seimo narys sakė esantis aktyvus Kaimo reikalų komiteto narys, bendraujantis su mokslininkais, krašto žemdirbiais, įmonių vadovais, darbuotojais.

Aplinkos ministru matytų K.Mažeiką

„Premjero dėka atsirado estakada į Rusnę, bet kaimuose, kur gyvena žmonės, problemų neišsprendžia. Žemės ūkio reikalai ir aplinkosaugos kertasi. Turim trinties, reikia daug ką įrodyti. Norėtųsi, kad mūsų Aplinkos komitetas atvažiuotų į Šilutę, pamatytų [...], kad nebekertam krūmų, augančių kanaluose, pylimų niekur nebevalom“, – vardijo politikas.

Šilutės rajono gyventojai, kaip ir Rusnės, kurioje gegužę jau turėtų būti pastatyta estakada, kiekvienais metais susiduria su potvyniais. Nuo jų neapsaugo net ir pamario krašte supilami pylimai.

Teiraujantis, kaip vertina tai, kad daugiau nei tris mėnesius Lietuva gyvena be nuolatinio aplinkos ministro, A.S.Nausėda teigė, kad tai – laikinas dalykas.

„Džiaugiuosi [Aplinkos apsaugos] komiteto pirmininku Kęstučiu Mažeika [...]. Tai yra labai kvalifikuotas, labai puikus žmogus, viską paskaičiuojantis, mąstantis“, – dėstė „valstietis“ ir į klausimą, ar jis asmeniškai matytų Marijampolės mero posto siekiantį K.Mažeiką aplinkos ministru, atsakė teigiamai.

Į komandiruotes nevyksta

„Jeigu jis neišeis į Marijampolės merus. Informacijos stoka gimdo nepasitikėjimą. Šiuo atveju prieš porą metų man teko jį lydėti į Šilutės kraštus, daug ką mes aptarėme, daug ką planavome daryti. Bet atsitiko situacija su ministru, kad šitaip išėjo“, – apgailestavo A.S.Nausėda.

2016 metais jis į Seimą buvo išrinktas pirmą kartą. A.S.Nausėda Seime priklauso Kaimo reikalų komitetui ir Migracijos komisijai. Nuo kadencijos pradžios jis nedalyvavo nė vienoje komandiruotėje ar kelionėje, neparengė nė vieno pranešimo žiniasklaidai, Seimo svetainėje neskelbė informacijos apie susitikimus su rinkėjais.

Kartu su kitais Seimo nariais politikas yra registravęs 22 įstatymo projektus, nė vieno neteikė asmeniškai.

Indrė Jurčenkaitė, 15min.lt

8 skaitytojų komentarai
Įdomu 2019 kovo 15d., 09:3782.135.210.69
Neoficialiomis žiniomis Karbauskis ragino seimūną viešai palaikyti Laurinaitį rinkimų antrame ture, bet Skvernelis liepė susilaikyti nuo viešo palaikymo, dėl baudžiamosios bylos eigos prieš Vytautą ir Co, jos grėsmingos baigties ir rizikos valstiečiams susikompromituoti. Seimūnas matyt paklausė premjero. Įdomu kaip Skvernelis gauna ikiteisminio tyrimo bylos duomenis?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 22 Thumb down 6

Atsakyti

Anevas 2019 kovo 16d., 16:5578.62.26.1

Nepykite,kiek metu nereikia juoktis

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 3

Atsakyti

Vytas 2019 kovo 15d., 14:40118.173.33.215
Nieko neturiu prieš Nausėdą kaip žmogų, kiek susidūriau geras žmogus. Bet panašu, kad seime jis yra tik karbauskio marionete. Darbų nematyti, tik sėdi ir spaudo mygtukus kaip karbauskis su širinskiene liepė. Nausėdos darbai seime šią kadenciją, pateikė 15min.lt:

Nuo kadencijos pradžios jis nedalyvavo nė vienoje komandiruotėje ar kelionėje, neparengė nė vieno pranešimo žiniasklaidai, Seimo svetainėje neskelbė informacijos apie susitikimus su rinkėjais. Kartu su kitais Seimo nariais politikas yra registravęs 22 įstatymo projektus, nė vieno neteikė asmeniškai.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/seimo-posedzio-metu-gyvunelius-apziurinejes-a-s-nauseda-atsiprasau-mane-domina-politika-56-1116056?copied

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 3

Atsakyti

Politologas 2019 kovo 15d., 16:3483.190.233.13
Eilinį kartą Šilušiškiai išsirinko ne tą ką reikėjo. Pasitiki populizmu… Tikėkimės, kad Kovo 17 d. nepadarysim ir vėl klaidos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 1

Atsakyti

Politglotsaga 2019 kovo 15d., 23:595.20.107.167
Eilinis ŠiloKiškis
Rinko tikrą Vilką.
Vilkas vilko jungą,
Šrekas pasijungė-
Įtampą be juoko
Rimtai prisijungė.
Žiūri: ganos Žiba,
Kapsulėn iš gilzės
Lidlia €spiros byra
Kampe B Katalikų
Atokiau nuo Tilžės.
Čia jau matėm mes,
Dabar matai gal tu,
Pasiūsti laikas jau
Extikrą # visu zuikiu
Tau peyn nuo 3:D
§žemyn upe raidžių.

Šiktas neužilgo

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 6

Atsakyti

Liepa 2019 kovo 15d., 19:5678.60.133.233

tik už mūsų merą

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 14

Atsakyti

užmūsųmerbeūsų 2019 kovo 15d., 23:235.20.107.167
O jau už tą tikrą,
Netikresnį musių
Nei benzopjūklas,
Te trikelės žieduos
Alpiuos nuo mūso
TT š…noj balsuos

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 6

Atsakyti

Kelmas 2019 kovo 15d., 23:255.20.107.167

ne tik Liepos nuo mūsmerio.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 5

Atsakyti

Rašyti komentarą