Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje duris atveria pirmoji „Lidl“ tinklo parduotuvė

Publikuota: 2019 kovo 01 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

www.lidl.lt nuotr.www.lidl.lt nuotr.

Kovo 7 d., ketvirtadienį, duris atvers pirmoji „Lidl“ parduotuvė Šilutėje, Tilžės g. 22A.

Bendradarbiaujant su vietos savivaldybe, dabartinėje „Šilutės autobusų parko“ teritorijoje kartu buvo įkurta nauja autobusų stotis, o bendrovės autobusų parkas iškeltas į kitą miesto dalį.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šie darbai buvo įgyvendinami bendradarbiaujant su investuotoju, kuris laimėjo Šilutės savivaldybės paskelbtą konkursą ir prisidėjo prie naujos autobusų stoties bei autobusų parko statybos ir įrengimo darbų.

„Lidl“ Šilutėje buvo itin laukiamas, tad vyksiančias prekybos centro statybas pozityviai sutiko tiek savivaldybės atstovai, tiek ir miesto gyventojai. Be to, kad „Lidl“ prisidėjo prie naujosios autobusų stoties statybų, prekybos tinklas taip pat sutvarkė aplinką centrinėje miesto dalyje – sutvarkyta miesto infrastruktūra, reikiamos komunikacijos, tinklai, privažiavimo keliai tiek prie „Lidl“ prekybos centro, tiek ir prie naujosios autobusų stoties.

Naujasis „Lidl“ įsikurs centrinėje miesto dalyje, netoli bažnyčios, prie pagrindinės miesto gatvės, todėl atsižvelgiant į lokaciją, prekybos centras bus šilutiškiams itin patogioje vietoje. Kadangi greta prekybos centro įsikūrusi ir naujoji autobusų stotis, „Lidl“ bus lengvai pasiekiamas ir atvykstantiems iš aplinkinių miestelių ar pravažiuojantiems.

Nors naujasis prekybos centras – standartinis, tačiau jo fasadas pritaikytas prie aplinkos architektūros. „Lidl“ fasade dominuoja raudona spalva, šis sprendimas buvo priimtas atsižvelgiant į kultūros paveldo poziciją ir kuo labiau bandant prisitaikyti prie aplinkos teritorijos.

Šios, kaip ir kitų „Lidl“ parduotuvių nuolatinį asortimentą sudarys apie 1 600 kasdienių prekių, kurias nuolat paįvairina specialios maisto produktų ir ne maisto prekių akcijos bei riboto kiekio pasiūlymai. Ši parduotuvė turi sandėlį bei personalo patalpas. Šilutės „Lidl“, kaip ir visose šio tinklo parduotuvėse, įrengtas išorinis automatinis širdies defibriliatorius. Jis skirtas gaivinti žmogų bei padeda atkurti širdies ritmą dar iki atvykstant medikams. Šiuo aparatu yra apmokyti naudotis visi „Lidl“ darbuotojai, o svarbiausia – juo gali naudotis kiekvienas, net ir neturintis medicininio išsilavinimo. Šis modernus, automatinis prietaisas prekybos centre užtikrina maksimalų saugumą.

Ties įėjimu įrengta vadinamoji ekostotelė su taromatais, automatiniu praustuvu, talpomis popieriaus, plastiko bei kitoms atliekoms, baterijoms ir smulkiai elektros įrangai. Prie ekostotelės prekybos tinklas kviečia stabtelėti norinčius padaryti gerą darbą ir prisidėti prie paramos projekto „Už saugią aplinką mūsų vaikams“. Grąžinant užstato sistemos ženklu pažymėtas pakuotes į taromatus visose „Lidl“ parduotuvėse, sukauptą užstatą keliais mygtukų paspaudimais galima skirti vaikų dienos centrus valdančioms organizacijoms. Bendrovė, savo ruožtu, gyventojų paaukotų pinigų sumą padvigubina. Visai neseniai „Lidl“ minėjo gražios iniciatyvos metines. Per pirmuosius metus gyventojai vaikams suaukojo beveik 21 tūkst. eurų sumą, kurią „Lidl“ padvigubino iki 42 tūkst.

Parengta pagal www.lidl.lt inf.

5 skaitytojų komentarai
Edvardas 2019 vasario 28d., 09:1282.135.210.69
Smagu, kad Lidl turi aiškų ekologišką, gamtą tausojantį požiūrį. Tai pirmas prekybos centras Šilutėje, apsodinęs medžius aplink savo pastatą, man tai svarbu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 82 Thumb down 6

Atsakyti

šaunu 2019 vasario 28d., 11:315.20.107.46
Puiku ,kad yra tas širdžiai aparatas. O tai lauke šalta prisirengęs ateini nors ant grindų krisk kai sukaisti.Gali ir prisireikti
ir gaivinti žmogų.
Senai pastebėjau ,kad bažnytėlė “pražydo” niekas neužstoja.
ŠAunu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 44 Thumb down 4

Atsakyti

Cik neprasišauk, 2019 vasario 28d., 17:555.20.107.167

kad koja roži nepražyst, tai gipsas gali ūžstoc širdzai mielū aparatūrū potam Lidli liktai neatsigaivinis.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 12

Atsakyti

Laimis 2019 vasario 28d., 18:5887.247.105.144
Kodėl nėra tikros foto? Foto tai juk ne iš Šilutės?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 7

Atsakyti

rusniskis 2019 kovo 4d., 07:1578.62.180.208

tik negerkite kavos lidle is aparato,nes kaina 70cnt o skonis prarugusio pieno.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą