Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Trys didžiausi Šilutės skauduliai (kandidatų į merus komentarai)

Publikuota: 2019 vasario 07 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2019

www.silutesetazinios.lt montažas.www.silutesetazinios.lt montažas.

Kandidatai į Šilutės rajono savivaldybės merus atsako į portalo „Šilutės ETA Žinios“ klausimus.

Kandidatų į merus klausėme, kokie, jų nuomone, yra trys didžiausi Šilutės (miesto, rajono) skauduliai ir kaip jie, laimėję mero rinkimus, ketina juos gydyti.

Klausimus išsiuntėme prieš savaitę, praėjusį ketvirtadienį, el. paštu visiems 9 kandidatams, tačiau tik 5 iš jų rado laiko atsakyti į juos.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Aidas Ragelis (nepriklausomas kandidatas)

1.Neatsakingas, neskaidrus, netaupus savivaldybės biudžeto lėšų naudojimas.

Skelbiant ir vykdant viešus pirkimus reikia pritaikyti viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimus, pašalinant priežastis dėl galimybės atsisakyti, perleisti ar kitomis priemonėmis didinti vykdomo projekto kainą (pvz., reikalavimas pateikti pasiūlymo garantiją).
Įvertinti ir optimizuoti savivaldybės darbuotojų ir savivaldybei pavaldžių įmonių ir organizacijų darbuotojų poreikį.
Panaikinti vieno langelio principą savivaldybėje.

2.Neefektyvi Šilutės seniūnijos veikla.

Atėjo laikas Šilutės miestui turėti pozityvų, inovatyvų, darbštų seniūną. Todėl bendradarbiaujant su administracijos vadovu privalom surasti žmogų, kuris galėtų būti atsakingas už glaudų ir geranorišką bendravimą su miesto gyventojais ir verslo atstovais.

3.Strategijos ir dėmesio stoka vaikų ir jaunimo užimtumui.

Manau, kad pirmiausia tai būtų vieno iš mokyklos stadionų pilna rekonstrukcija mieste, įrengiant saugią dirbtinės dangos aikštę, sukuriant įvairias vaikų poreikius tenkinančias pramogas ar žaidimų aikšteles, kad tai taptų vienu iš traukos centrų sportuojančiam jaunimui. Rekonstruoti irkluotojų bazę Šilutės uoste. Sudaryti visas galimybes vaikų meno kolektyvams nemokamai naudotis kultūros ir pramogų centro patalpomis.

Algirdas Gečas (Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis)

1.Valdžios ir vietos bendruomenės partnerystės nebuvimas.
2.Aiškios / konkrečios vizijos ar strategijos dėl savivaldybės raidos nebuvimas.
3.Veiklos atvirumo ir skaidrumo problema.

Reikia atsakingai įvertinti ekonominę – finansinę, socialinę, kultūrinę krašto situaciją.
Peržiūrėti savivaldybės strateginį vystymo planą, pagal esamas finansines galimybes ir vietos bendruomenių poreikius koreguoti projektus ir investicijas.
Plėtoti kraštą nuosekliai, nekelti chaoso ir nereikalingos destrukcijos.

Sandra Tamašauskienė (Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai)

Rajone mažėja gyventojų. Didelė dalis emigruoja į kitus miestus ar į užsienį. Jaunimas palieka Šilutės rajoną siekdami aukštojo mokslo, o kadangi rajone nesikuria verslai, kurie siūlytų konkurencingas darbo vietas su didesniais atlyginimais, jaunimas į rajoną negrįžta. Todėl Šilutės rajone mažėja jaunų šeimų su vaikais.

Kaip sustabdyti ar bent pristabdyti Šilutės rajone gyventojų skaičiaus mažėjimą? Visų pirma, pritraukti naujų darbo vietų, kad žmonės turėtų darbą ir nevyktų kitur jo ieškoti. Norėdami išlaikyti abiturientus, pasiūlykime šiuolaikiškesnes profesijas mūsų profesinėje mokykloje. O gal net tarsimės su kuria sėkmingai Lietuvoje veikiančia kolegija, kad ši atidarytų filialą mūsų rajone. Žmonėms reikės darbo vietų arba sąlygų nuosavam verslui kurti. Viena iš galimybių, ką galėtų pasiūlyti Savivaldybė, tai modernios bendradarbystės erdvės, kur besikuriantys nauji verslai galėtų augti lengvatinėmis sąlygomis.

Šeimoms pradeda trūkti būsto. Imsimės socialinio ir Savivaldybės būsto plėtros, nes įsigyti pirmąjį būstą jaunoms šeimoms yra išties brangu. O mūsų rajone visiškai nevykdomos daugiabučių statybos. Ne visi gali statytis namą, bet tiems, kurie statosi, užtikrinti patogų susisiekimą keliais, sutvarkyti privažiavimą prie sodų bendrijų. Tad Savivaldybė turi galvoti apie socialinio būsto statybą, kad galėtų bent iš dalies patenkinti šeimų poreikį.

Šilutės rajonas turi tokį pat turizmo potencialą, kaip kad Utena ar Ignalina. Ten daug ežerų, o pas mus, didžiausias upių tinklas su unikalia Nemuno delta, Krokų lanka bei mariomis. Bet vizijos, ką su tokiu potencialu daryti, neturime arba neįgyvendiname.

Buriavimas, kaitavimas, irklavimas – tai tik maža dalis to, ką turėtume pasiūlyti turistams iš visos Lietuvos ir netgi aplinkinių šalių. Gamtos sąlygas tam turime puikiausias. Reikia tik tam pritaikytų sporto bazių, stovyklaviečių, kaimo turizmo plėtros, įveiklintų jachtklubų bei prieplaukų ir uostelių. Sukursime ir išplėtosime ilgiausią pažintinių gamtos takų tinklą po mūsų pelkes ar užliejamas pievas, dviračių takus. Žiemą užšalusios pievos gali tapti natūralia čiuožykla, automobilių ledo treko varžybų trasa. Turizmas gali sukurti labai daug naujų darbo vietų. O darbo vietos padėtų išspręsti daugybę problemų, bet svarbiausia – skatintų jaunus žmones grįžti ir kurti Šilutės rajone savo ateitį, verslus ir šeimas.

Antanas Martinkus (Lietuvos socialdemokratų partija)

Pirmoji problema yra ta, kad politiniai interesai yra aukščiau už žmonių gerovę. Sprendimas būtų toks, kad reikėtų sutelkti bendruomenę į Šilutės rajono savivaldybės problemų sprendimą, diskusijos iškėlimą.

Antroji problema – darbo vietų trūkumas. Turime skatinti ekonomikos augimą, kviesti investuotojus, pradėti įgyvendinti laisvosios ekonomikos zonos plėtrą.

Trečiasis skaudulys – emigracija mūsų krašte. Turime palaikyti efektyvesnį bendradarbiavimą su išvykusiais emigrantais, skatinti abipusę komunikaciją, kartu ieškoti sprendimų, kaip integruotis į Šilutės rajono gyventojų gerbūvio kūrimą.

Sigitas Majus (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga)

Kiekvienas gyvenantis Šilutės rajone turi būti išgirstas, o jo problemos įvertintos

1. Komunikacijos didinimas. Šiandien kiekvienam gyventojui turi būti viešai prieinama informacija apie savivaldybės veiklą, biudžetą ir teikiamas paslaugas. Informacija turi būti aiški ir suprantama. Su rajono gyventojais reikia tartis ir vykdyti viešas konsultacijas dėl visų svarbiausių sprendimų. Kiekvienas turi teisę būti išgirstas, išklausytas ir suprastas. Daug pykčių ir nepasitenkinimų kyla vien dėl netinkamos komunikacijos. Todėl stengsiuosi užtikrinti, kad būtų abipusis ryšys tarp gyventojų ir savivaldybės. Gyventojams bus suteikta galimybė registruoti problemas ir matyti, kaip jos sprendžiamos.

2. Prioritetas jaunoms šeimoms ir vaikams. Šiandien matome, kad jaunoms šeimoms su vaikučiais nėra poilsio zonų, kur šeimos ar mamos su vežimėliais galėtų leisti laiką. Kultūros parko dalis sutvarkyta, tačiau vaikams užimtumo vietų nėra pakankamai. Todėl pasirūpinsiu, kad būtų
sudarytos sąlygos tinkamų vietų įrengimui, didesnė dalis miesto turėtų būti skirta užimtumui, pvz., įrengti supynes, karstynes. Rūpinantis vaikų saugumu svarbu atnaujinti mokymo įstaigų infrastruktūrą, aptveriant darželio teritorijas, atnaujinant žaidimų aikštelių įrangą.

3. Stiprinti ūkininkų atstovaujančias organizacijas. Mūsų rajone vyrauja nederlingos žemės, vidutiniai ir smulkieji ūkininkai gauna mažesnes kainas už parduodamą produkciją. Kadangi daugelį metų ūkininkavau, laikiau mėsinių galvijų bandą, todėl puikiai žinau kasdienes žemdirbių
problemas. Mano tikslas palaikyti ūkininkus, padėti siekti gauti geresnę pagamintos produkcijos kainą, skatinti kurti kooperatyvus, stiprinti ūkininkus atstovaujančias organizacijas.

Portalo „Šilutės ETA Žinios” politinės reklamos įkainiai

40 skaitytojų komentarų
Manau 2019 vasario 7d., 06:4290.143.73.19
Pasidomėkite, girdėjau ,kad Majus neva prasiskolinęs, negražina žmonėms skolų. Jei tai tiesa, jo šūkis kaip tik tam :) O šeip, neturi Šilutė normalių kandidatų, norinčių išties dirbti žmogui

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 40 Thumb down 13

Atsakyti

Anevas 2019 vasario 7d., 16:1578.62.26.1
Pradės dirbti gražins,Pozingis dirba ir gražina,,,

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 6

Atsakyti

Ir aš girdėjau 2019 vasario 8d., 11:1082.135.211.240
Pasidomėkit, girdėjau, kad žmogus sapnavo apie Majaus skolas, nes komentarą rašė 06.42 min.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 8

Ir aš girdėjau 2019 vasario 7d., 20:0978.62.20.223
O aš girdėjau atvirkščiai, kad Majus tą įmonę iš skolų ir bankroto ištraukė

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 11 Thumb down 12

Atsakyti

Anal-itikas 2019 vasario 7d., 08:4478.62.27.35
Kai kalbama apie rajono problemas prasideda paistalai, pilstymas iš tuščio į kiaurą. Ar emigracija vyksta dėl to kad nėra darbo, blogos specialybės, mamoms trūksta vietos pasivaikščioti su vaikais, nėra pelkėse turistinių takų, žaidimų aikštelių???

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 27 Thumb down 4

Atsakyti

G-Taškui 2019 vasario 7d., 12:3590.143.88.6

Akivaizdu, kad Sandrą vertinate kaip labiausiai nusipelniusę į mero postą :D Kad jums Sandra didžiausias skaudulys akivaizdžiai matosi iš jūsų visų komentarų, tame tarpe ir šio. Ne visad nueinu į rinkimus, tačiau šį kartą tikrai eisiu ir balsuosiu už Sandrą, nes kito kandidato ir tvirtos komandos nematau! Tokiais savo paistalais tik sustiprinat nuomonę, kad apsisprendimas teisingas :)

Ramaus visiems rinkiminio laikotarpio.
Raginu visus ateiti kovo 3 ir palaikyti Sandrą.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 40

Atsakyti

pajai ant stalų, jei atvirai, 2019 vasario 7d., 15:065.20.107.167

čia nebūt blogai, štai pirsčiojimas po skvernu, pastalėj dabaro kiaurasamtin jau sumauti žlaugtai.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 8

Atsakyti

Anal-itikas 2019 vasario 15d., 09:0878.62.27.35

Pirmiausia reikia nusileisti ant žemės ir vystyti tai kas realu ir lengvai įgyvendinama. Konsevatoriai ir jų kairysis flangas LSDP, kaip deklaruoja, rūpinsis ne Šilutės krašto gyventojais bet buvusio, visiems gerai pažįstamo mero Laužiko verslu, atvykėliais turistais, kurie atvyksta ne ištisus metus, bet tik esant palankioms sąlygoms, kaip reti svečiai. Biudžeto Išlaidos neduos jokios grąžos . Visa kita tik nekonkretūs pasvaičiojimai apie darbo vietų kūrimą, bedarbystės mažinimą, emigrantų gražinimą, socialinės atskirties mažinimą. Turime didžiulį potencialą, daugiausiai pievų, daugiausiai karvių, labai daug ūkininkų ir nemažai pieno. Lietuvišką santykinai pigų pieną mielai perka Lenkai ir Latviai. Sukūrus eksporto infrastruktūrą pirktų ir tolimesnės šalys. Nuėmus pieno perteklių Lietuvoje pakiltų pieno kaina, verslas taptų rentabilesnis būtų daugiau įdarbinama žmonių, grįžtų jaunimas dirbti Šilutėje. Pakilus ūkininkų perkamajai galiai atsigautų ir kiti verslai, taip pat ir turizmas, būtų surenkami rajone didesni mokesčiai. Šaunuolis Orestas Lidžius uždavęs labai fainą klausimą, o dalis kandidatų bijo net atsakyti. Aš balsuosiu už tokį kandidatą kuris imsis iniciatyvos gerinti daugumos rajono gyventojų verslo padėtį, imsis statyti pieno eksporto terminalą, pieno perpylimo stotį, su tolimesne perspektyva dalinai ar visiškai perdirbti pieno žaliavą. Jeigu pavyzdžiui Olandija neturėdama žemės iš karvės primelžia net 16 tonų pieno, tai kodėl Šilutė negali pagaminti nors po 10 tonų. Tereikia tik noro. Manau kad rajonas turi duoti rimtą postūmį užsiimti rimtu verslu, nesvaičioti nesamonių , kad neva kas ateis ir pažers kalnus pinigų, gražins emigrantus, visus įdarbins, sumažins socialinę atskirtį ir papildys biudžetą.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

stebėtojas 2019 vasario 7d., 10:2878.57.211.246
,,…pasiūlykime šiuolaikiškesnes profesijas mūsų profesinėje mokykloje. O mūsų rajone visiškai nevykdomos daugiabučių statybos…”
P.S. Pilna tuščių griūvančių butų, o šiuolaikiškos profesijos – kas jos? Ar žinomos, ar atlikti tyrimai?
Pritariu ,,Panaikinti vieno langelio principą savivaldybėje.”

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Anal-itikas 2019 vasario 7d., 11:1378.62.27.35
Šiuolaikiškos profesijos : tai melžėjos , traktoristo,statybininko pardavėjos vairuotojo darbas už pavalgymą maistu kurio net šiuolaikiniai šunys ir katės neėda.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 9 Thumb down 9

Atsakyti

Rinkimų asė 2019 vasario 7d., 10:345.20.113.223
O kur baseinas aaaa??? Gyvenam apsupti vandens, o vaikai plaukti nemoka!!! Emigracijos nesustabdysi Šilutėj uždirbti ponai darbdaviai neduoda! Bedarbiai pasiskaičiuoja-jiems dirbt neapsimoka nes lengvatų nebegaus. O kandidatėliai tik papilsto iš tuščio į kiaurą. Žiūrėkit, kad tie kurie liko toj Šilutėj kad turėtų kur su vaikais nueit!! Kitaip visi pabėgs ir liks tik pensininkai ir pašalpiniai…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 5

Atsakyti

aruns 2019 vasario 7d., 10:3581.7.78.70
geriausias ir išsamiausias Ragelio. Kitų kandidatų pilstymas vandenėlio

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 38 Thumb down 20

Atsakyti

Jurga 2019 vasario 7d., 10:415.20.114.22
Likusieji 4 net nesivargino atsakyti….turbūt dirba mūsų visų labui…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 4

Atsakyti

O lia lia 2019 vasario 7d., 11:33193.219.185.24
Paskaitai ir galvoji ar čia verkti ar čia juoktis!?
1. Darbo vietų trūkumas? Statybinės įmonės, baldų gamintojai ir kitos įmonės skundžiasi, kad trūksta darbuotojų. Ne darbo vietoje esmė, bet atlyginime. Čia jau visos Lietuvos problema ir joks Šilutės meras neišspręs šito.
2. Profesijų steigimas? Gal kandidatei geriau dalyvauti konkurse į Žemės ūkio mokyklos vadovo pareigas, o ne merės? Atsirastų šiuolaikiškesnių profesijų!
3. Socialinių būstų pirkimas? Plėskime rajone bedarbių ir tinginių gretas, nes jaunoms šeimoms tai netinka. Lengvatinių sąlygų kūrimas pirmo būsto pirkimui jaunoms šeimoms – valstybinio lygio problema.
4. Plėskime ūkį? Čia turima omenyje, kai būsiu meru – tai mano galvijų ūkis (tiesiogine prasme) taps dar didesniu?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 36 Thumb down 5

Atsakyti

algimantas 2019 vasario 7d., 14:1984.15.177.97

paistalai – gryni . Kiti jau net bijo išeiti į viešumą . Bet užtat mums nereikia tylėti -reikia atvirai jiems sakyti apie tą jų nusišnekėjimą ir tarnavimą ( kab utėse ) žmonėms .
O kadangi jie bijo išeiti į viešumą , tad aš , nesulaukęs atsakymo į anksčiau užduotus klausimus noriu vėl vienai kandiditei pakartoti tuos klausimus :
Ponia Žebeliene – prašau viešojoje erdvėje man atsakyti į šiuos klausimus :
– kodėl Jūs pasisavinote mūsų sukurto komiteto pavadinimą , praeitos rinkiminės agitacinės medžiagos elementus , naudojatės mūsų sukurto įvaizdžio elementais . Mes jums sutikimo nedavėme ;
– kodėl ir už kokius nuopelnus valdantieji Jums suteikė patalpas – ar ne už tam tikrus pažadus ir nuolankumą tarnaujant jiems ;
– kodėl Jūs ( kiek suprantu -su p. Jurjono pagalba ) atvirai komentaruose meluojate žmonėms , kad sumažinote mokestį už šiukšles ;
-ką Jūs gero padarėte per tuos buvimo savivaldybės Taryboje metus – apart nuolankiai tarnavusi liūdnai išgarsėjusiems mūsų politikams .
Tikiusi , kad ir Jūsų laukia toks pat likimas , kaip p. Laužiko …………….

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 23 Thumb down 36

Atsakyti

Lašas Laševičius 2019 vasario 7d., 21:3490.140.214.126
Algimantai,
ir vėl tas pats;
Jūs ką juokaujat?
Eik tu n…..
Atsigręžk, bumerangas sugrįžta!!!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 29 Thumb down 12

Atsakyti

Aldona 2019 vasario 8d., 08:24188.69.195.102
algimantai,
Tikiuosi , kad ir Jūsų jau seniai laukia Macikuose arba Švėkšnoje

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 21 Thumb down 12

algimantas 2019 vasario 10d., 11:3884.15.179.85

aš įžeidinėt neįžeidinėju – jei sakau netiesą – paneikit. Bet Jūs jau tokie esat žmonės – bijot net savo vardu pasirašyti . Tai reiškia , kad tiesą sakau . Na o apie Jus tai daug pasako .Na bet , man atrodo , artėja tas laikas , kai tokius kaip jūs patalpinsime ten , kur ir turite būti . ( o dabar laikinkit……)

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 18

2019 vasario 21d., 16:565.20.115.239

VRK “Už žmonių vadžią” susirinko į Šilutės savivaldybės salę, kad atsakytu į Algimanto paklausimus. Sutartą valandą Algimantas neatvyko.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Trys didžiausi Šilutės skundikai (kasjiė)? 2019 vasario 7d., 14:545.20.107.167

Čia ir dabar tartum Konttiky siūloma apsiskusti patiems. Apsieiti be Jo. Be abejo be Jo užmojomojo mažiau pešioja. Laikink tvarkingai skiauterę. Žandenas-trumpai ir teisingai. Kojas- šiltai, tik ne po Juo (jaučiadabarprisidirbo)!

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 7

Atsakyti

As 2019 vasario 7d., 15:0637.0.232.168
Na konservatoriai su socdemais ta pati pilsto kaip ir per kiekvienus rinkimus. Tai juos nurasau. Valstietis sake ukininkai jam rupi. O zeme dirbanciu tikriausiai dauguma :) ))) . Nepriklausomas gal ir teisibe sneka,bet is kur man zinot,kad jo atkatai nesugundys.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 7

Atsakyti

Rinkimų asė 2019 vasario 7d., 15:0984.15.177.45
Dar taikliai pasakyta pono Ragelio. Jo požiūris arčiausiai Šilutės žmonių. Savivaldybė be langelių- senai laikas, o ten patekt paprastam žmogui išvis neįmanoma. Balsuokim šilutiškiai nors tvarka būtų!!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 11

Atsakyti

Komandos klausimas 2019 vasario 20d., 15:3378.62.30.115
Ragelis kalba racionaliai. Bet labai pagrįstą nerimą kelia rimtas klausimas, į kurį atsakymo kol kas internete neradau: kas sudaro jo komandą? Komanda leistų suprasti tikrąją tiesą apie kandidatą, o komandos nebuvimas (slėpimas?) signalizuoja arba visišką jo, kaip mero, bejėgystę, arba rodo, kad jis nėra nepriklausomas, kaip skelbiasi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Patarčiau 2019 vasario 20d., 15:4678.62.30.115

Patarčiau pristabdyti arklius ir pagalvoti: ar vienas meras gali ką nors pakeisti? ar Ragelis turi savo komandą? kas ji? jei jos nėra (nenurodoma), tai nuo ko priklauso šis nepriklausomas kandidatas?

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

As 2019 vasario 7d., 15:1237.0.232.168
Darbo vietu atseit truksta, bet turbut nezino ar apsimeta nezinantys, kad sba koncernas baltarusiu jau uzsiveze i savo fabrikelius. Jei taip ir toliau tai ateis laikas kai tie atvykeliai rinks savus, o jus iseisit visiems laikams.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 3

Atsakyti

Žmogus 2019 vasario 7d., 16:0578.62.22.211
Už sąžiningą, padorų Merą’
balsuokime už Aidą Ragelį-tikrą Šilutės rajono savivaldybės patriotą. Buvęs muziejus taptų Bendruomenių namai, bus optimizuotas Savivaldybės administracija ir t.t. ir pan. Slėptis visiems kandidatams prieš Aivarą.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 17 Thumb down 17

Atsakyti

Žmogau, 2019 vasario 7d., 18:095.20.107.167

nors ir smoge, alia turėk sąžinės, pieši kokį dar čia dabar optimizuotą parodų aitvarą tikrą?
Ką tik turėjom…tfu, aiman dar tebeturim, čia tikrą gatavai ir dabar tikrai gatavą -beabejo užcinuotą.
Tai gal jau nebepulkim, gaunasi, gatavai tikro, patys patikrinsim, matom -per laiką tinkinas, tuščiai nelaikinas ne bala laikinas blablabla ir t.t.-, tad ir užsitikrinsim ikoną posėdžio ir pan.
Kaip tu manai?

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 5

Atsakyti

Rinkėja 2019 vasario 7d., 18:42188.69.194.112
Valdžią turime tokią, kokios esame patys verti. Patinka, kad durnina, meluoja, klausykit, rašykit komentarus, pilkit šūdą vieni ant kitų ir neikit balsuoti, gyvensit tikrai geriau.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 8

Atsakyti

pilietis 2019 vasario 7d., 19:295.20.104.80
Balsuosiu uz ta ,kuris panaikins mokesti uz namo teritorijos prieziura,kuri mums gyventojams nepriklauso o moket turime

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 14 Thumb down 11

Atsakyti

Žmogus-2 2019 vasario 8d., 06:0278.62.22.211
100% pritariu Pilietei. Tai gali padaryti tik Aivaras Ragelis. Sėkmės Aivarui.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 9

Atsakyti

stasys 2019 vasario 8d., 07:0278.62.16.44
Iki 2019 m. vasario 1 d.tarybos nario veiklos ataskaitų už 2018 m. nepateikė:
1.kandidatai į Šilutės rajono Merus : D. Žebelienė , A. Gečas , A. Martinkus
2.tarybos komitetų pirmininkai : T.Budrikis , L. Uselienė , S. Kazlauskas
3.tarybos nariai : R. Ambrozaitis , A. Bekeris , A. Jakas ,V. Kainovaitis , G. Kimbrienė , A. Kubaitis , P.Tunaitis , S. Vytuvis.
2019 – 02 – 08

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 7

Atsakyti

rusniskis 2019 vasario 8d., 07:5178.62.180.208
balsuosiu tik uz Aivara Rageli, nes jis to vertas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 9

Atsakyti

Kliudžiau... 2019 vasario 8d., 15:325.20.107.167
Pakalnėn, sakanc, dar žalias būdamas žviajis, vėrau, dar cy mažnoc gyvū žuvely, an žilvyčio šakialės.
Anoj sakė: palaisk tu mani – cy tau iš dumblo kur lindzi negės, kadunor necikėtai, ištrauksiu cikrū melū.
Pagundė kuoja- šakely padėjau, mat per patrim savo trusikuos amžų nebuvau cikro, bea ir bė, dar cekavojis.
Išpildė žiežula savo ašakos burtū – čia, pakalnėn ašarų tikro melo dabartės poplūdzis- alia aršau pridurko.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 3 Thumb down 5

Atsakyti

Televivaturas-2x911) 2019 vasario 8d., 09:075.20.107.167

Trūksta pinigų?
-Kelk, Aide, ragelį.
Trukis smegenų?
-Lakink Čiada barą!

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 11

Atsakyti

nu 2019 vasario 13d., 12:0681.7.99.98
didziausias pulinys yra labai didele korupcija savivaldybeja .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 2

Atsakyti

nu, vienžo, neužsiverianti votis, 2019 vasario 13d., 17:505.20.107.167

tarsi Š ankeris, dar mūsų mero čia Tikru Karbunkulu (nepainiok su bendravardžiu deimantu)
vadintas, pirmai stebinęs, dabar stebinąs ir dar, bau, bauginantis galop nustebinti Šilutę iki nebeatsiraspažinimo…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Laimute 2019 vasario 13d., 16:2390.131.47.253

Geriausias kandidatas Aidas Ragelis , būtų manau padaryta tvarka Siluteje.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Irgi Laimutė, bet ne ta 2019 vasario 20d., 15:3878.62.30.115

Aš irgi Laimutė, bet nesu tokia optimistė. Kokiu būdu, kokiomis priemonėmis jis padarytų tvarką? Su šluota ar su kokiu kitu ginklu? O gal jums atskleistas jo komandos, kuo nors labai ypatingos, sąrašas?

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

miela/as, brangus/gi melo/mano kandidate, 2019 vasario 25d., 18:275.20.107.167

ar prieš balotiriudamasis jau nukirtrai savo medį, nukėlei stogą, padiržinai vaiką? Ne? Tai ko tikies? Juk tik iš čia tas jautrumas visokiem negeriems kvapams- smilkalams, neužtikrintumas randas, lyg nesavivartis mėšlo, pilnavertis antra vertus ant Šilutės, galų gale būtai.
Matai čia kiekos ant tvarkos tiekos ant teisingumo purvo upės liejas… ir vis iš tos besotės mažum… jos…kur…ne kur, kažikokčių padraikų bus prisilasiojus.
Rodos nei fig nei pofig juk negavo, atidžiai dabota – oposumams ninini nei takeliui žvyno, nei tfu tfu tvaju per Šreko kairę rožę nuo katino uodegos. Rados jau apsčiai opšrum razdakatilis…
Jie sako kad Šilutė guli…mes G padaryti galim nuostabiai asocialiai, ir mielumielajamjamjam ex!tikram/mūsų melui Dr. respektexpertum Čiadabarui didžią melo dieną, jau kiek įvakarą- šešėly atpažinti kūną duosim….

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Jolanta 2019 kovo 9d., 12:0089.116.140.69

Manau kad pono laurinaicio irstva reikia isardyti !

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą