Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kaip policija neįgalų pažeidėją tramdė

Publikuota: 2017 kovo 22 Kategorija: Teisėtvarka

Policijos nuotr.Policijos nuotr.

Pažadėjęs nebedaryti nusižengimų, neįgalus Degučių kaimo gyventojas tą pačią dieną pažadą sulaužė.

Neseniai Žemaičių Naumiestyje įvyko Šilutės rajono savivaldybės veiklos ataskaitos pristatymas, kuriame dalyvavo ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai.

Išsakyti savo pastebėjimus ar užduoti klausimus panoro ne vienas Šilutės rajono gyventojas. Vienas tokių klausimų buvo adresuotas ir policijos pareigūnams.

Piliečiai pareigūnams nurodė, kad yra sunerimę dėl vieno neįgalaus Degučių kaimo gyventojo, kuris, važiuodamas neįgaliojo vežimėliu kelio viduriu, nedėvi jokio šviesą atspindinčio elemento, neretai elgetauja prie parduotuvių ir taip gąsdina kaimelio vaikus.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pareigūnai nuvyko į Degučius išsiaiškinti situacijos. Paaiškėjo, kad situacija būtent tokia, kokią apibūdino gyventojai. Nors neįgalus vyras turi kur gyventi ir juo rūpinasi sūnus, jis dėl neaiškių priežasčių elgetauja, važiuodamas kelio viduriu kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Pareigūnai, pabendravę su vyriškiu, pirmiausia jam apvilko liemenę su šviesą atspindinčiais elementais, o vežimėlį pažymėjo atšvaitais. Jam buvo išaiškinta, kad už elgetavimą prie parduotuvių ir Kelių eismo taisyklių nesilaikymą gresia administracinė atsakomybė.

Nors vyras pareigūnams pažadėjo, kad daugiau niekuomet nebeprašys išmaldos prie parduotuvių ir nebedarys nusižengimų, jis dar tą pačią dieną neįgaliojo vežimėliu atvyko prie parduotuvės elgetauti. Pažadą sulaužiusiam vyrui pareigūnai nusprendė surašyti protokolą. Kadangi pažeidėjas galiojančių administracinių nuobaudų neturėjo, jam skirta nuobauda – įspėjimas.

Jei po šio karto vyras nepasimokys, ateityje jam bus taikoma griežtesnė nuobauda.

Tauragės AVPK inf.

1 skaitytojų komentaras
ŠILUTIŠKĖ 2017 kovo 23d., 09:16212.59.30.145

Ar nebeturi ką bausti ,juk žmogui gal tas vienas “malonumas” pabendrauti likęs .Gal jam visai nesvarbu kas ir kiek duos ,bet bendravimas svarbu ,jis ten visus pažįsta ,persimeta kelis žodžius ,o juk tie gyventojai gali jei nenori ir nieko neduoti ,bet dėl poros centų nenubėdnės ir vaikams parodys atjautos pavyzdį ir nei pareigūnams nei gyventojams nereikia taip elgtis ,kad žmogų ,kaip šunį vyti nuo parduotuvės ,gal geriau pijokus tegul vaiko. Ir kas čia straipsnyje per išsireiškimas “gązdina vaiku” -tai blogai ,kad Tėvai ir visuomenė tokį vaizdą priima kaip gązdinantį ,o reiktų paaiškinti ,kodėl taip žmogui gal būt geriau ,gal jis vienišas jaučiasi ,gal jam … .Auksinė taisyklė-nuo terbos ir lazdos niekas nėra apsaugoti.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą