Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės policija sulaikė iš automobilių daiktus vogusį vyrą

Publikuota: 2010 lapkričio 22 Kategorija: Nusikaltimai, Teisėtvarka

ve.lt nuotr.Šilutės rajono policijos komisariate per 10 mėnesių užregistruotos 45 vagystės iš automobilių, išaiškinta 16 nusikaltimų, tai yra 35,6 proc.

Vagysčių iš automobilių Šilutėje ypač padaugėjo spalio mėnesį ir jos tęsėsi iki lapkričio vidurio. Praėjusį pirmadienį pareigūnai sulaikė 33 metų įtariamąjį, teismas jam skyrė griežtesnę kardomąją priemonę – 2 mėnesius suėmimo.

Iš automobilių vagiama nuo metų pradžios. Labiausiai vagišiai taikosi į BMW markės mašinas. Nebuvo mėnesio, kad transporto priemonių savininkai nenukentėtų. Tuo atžvilgiu ramesni mėnesiai: kovas, gegužė, liepa, rugpjūtis. Bet nuo rugsėjo vagysčių kreivė ėmė kilti, o per spalį ir pirmą pusę lapkričio ji pasidarė bauginanti. Daugelio vagysčių braižas panašus: išdaužiamas automobilio langas, grobiamos magnetolos, garso kolonėlės, akumuliatoriai.

Praėjusį pirmadienį policininkai sulaikė vagystėmis iš automobilių įtariamą anksčiau teistą 33 metų šilutiškį. Surasta ir atpažinta dalis pavogtų daiktų.

Policininkai automobilių savininkams pataria nepalikti salonuose rankinių, kokių nors daiktų, kurie ilgapirščiui tampa papildoma vilione. Blogai, jog ne visi automobiliai turi apsaugos signalizaciją, nors ji ne visuomet išgąsdina nusikaltėlius. Langą iškulti netrunka, o naktį kaukianti garsesnė ar tylesnė sirena, jei automobilis stovi ne kieme, o gatvėje, dažniausiai prižadina ne jos šeimininką. Svetimi neskuba bėgti į lauką, nebent pro langą pasižiūri. Žmones galima suprasti: arba bijo, arba tingi šokti iš lovos, kažką užsimetę pulti į lauką, rizikuoti. Keliems išeiti būtų drąsiau, saugiau. Bet dėl to reikia iš anksto kaimynams susitarti, gal kokią lazdą, tokiam atvejui pasidėtą, čiupti. Vagys, žinoma, “dirba” irgi ausis pastatę. Bet paprastesnis reikalas piliečiui – paskambinti policijai.

Vaizdžiai tariant, vagišių medis – ne su viena šaka, ir vagystės iš automobilių nesiliauja.

“Vakarų ekspresas”

1 skaitytojų komentaras
as 2010 lapkričio 28d., 12:2578.61.48.90

sveiki vagiukai,kreipiuosi i jus su geru patarimu,pries lysdami i svetima nuosavybe pries tai susizinokit kieno ji.kadangi,sveikata brangesne uz viska pasauly.anksciau ar veliau as jus surasiu!

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą