Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Ryžtingai už naująją kartą ir klestinčią Lietuvą!

Publikuota: 2016 spalio 16 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2016

Sandra Tamašauskienė, TS-LKD kandidatė į Seimą Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje.Sandra Tamašauskienė, TS-LKD kandidatė į Seimą Šilutės vienmandatėje rinkimų apygardoje.

Sandra Tamašauskienė:
„Nuoširdžiai dėkoju už paramą ir palaikymą. Toliau kartu dirbkime Lietuvos žmonėms!“

.

.

.

.

.

.

Gabrielius Landsbergis, TS-LKD pirmininkas:

-Lietuvos žmonės aiškiai pasakė, kad nori permainų – jiems nusibodo stagnacija, valdžios nekompetencija ir nuolatiniai skandalai. Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai yra būtent ta jėga, kuri gali šias ilgai lauktas permainas atnešti.

Mūsų parengtas Naujas planas Lietuvai leis atgaivinti šalies regionus. Į juos atvesime daugiau užsienio – Skandinavijos, Vokietijos ir Didžiosios Britanijos – gamintojų. Atsiradus daugiau darbo vietų, išaugs konkurencija dėl darbuotojų, o tai augins atlyginimus. Todėl gerai apmokamo darbo nebereiks išvykti ieškoti į didmiesčius ar, kaip šiandien renkasi vis daugiau žmonių, svetur. Į biudžetą surenkant daugiau mokesčių, augs ir pensijos, todėl visą gyvenimą sąžiningai dirbę senjorai nebeturės sukti galvos, kaip sudurti galą su galu.

Tam, kad galėtume šį planą iš tiesų įgyvendinti, Seime reikia kuo didesnės TS-LKD komandos. Sandra Tamašauskienė yra aktyvi ir energinga naujos kartos politikė, įsigilinusi į regiono problematiką ir suprantanti vietos žmonių rūpesčius. Sandrą pažįstu kaip aukščiausius profesionalumo ir skaidrumo standartus sau ir kitiems keliančią politikę. Tokių žmonių šiandien labai reikia Seime.

Pasitikiu ir kviečiu Jus pasitikėti Sandra Tamašauskiene.

.
Ingrida Šimonytė, finansininkė, Lietuvos politinė veikėja:

-Sandra Tamašauskienė – pažangiai mąstančių lyderių komandos žmogus. Jos ryžtas, kompetencija ir atkaklumas atvedė Šilutės kraštą į ilgai lauktų permainų metą.

Pasitikiu Sandra ir kviečiu Jus spalio 23 d. balsuoti už ją ir visos Lietuvos pažangą.

.

Arvydas Jakas, LLS l liberalų Šilutės skyriaus pirmininkas:

-Šiandien Lietuvai reikia išalkusių žmonių naujoms reformoms, naujiems siekiams, naujoms technologijoms, naujoms investicijoms. Visada pasisakiau už tai, laikausi tokios pozicijos ir tokios politikos, todėl pasisakau už Sandrą.

.

.

.

Lilija ir Saulius Zdanevičiai, Šilutės Vydūno gimnazijos istorijos mokytojai:

-Sandrą Tamašauskienę pažįstame 20 metų. Pradžioje buvo daina „Pajūrėly, pamarėly“. Vėliau – ilgi pokalbiai apie Lietuvą, svarbiausias vertybes – žmonių tarpusavio santykius, tvarkos ir stabilumo išsaugojimą, puoselėjimą, patriotizmą. Taip kartu augome, tvirtėjome. Šiandien neabejojame, kad Sandra gali atstovauti Šilutės kraštui Seime.

.

.
Egidija ir Raimundas Sasnauskai, ūkininkai iš Žemaitkiemio:

-Šiuose Seimo rinkimuose palaikome politikę Sandrą Tamašauskienę, nes tikime, kad ji tinkamai atstovaus Šilutės krašto ūkininkams. Neabejojame, kad jos atkaklumas bei ryžtingumas padės išspręsti įsisenėjusius ir prioritetinius klausimus: laiku ir kompetentingai suteiks pagalbą sprendžiant tiesioginių išmokų administravimo problemas, padės rasti kvalifikuotą pagalbą ūkininkams, kuriantiems bei plėtojantiems smulkiuosius ir vidutinius ūkius.

.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD Šilutės sk. politinės kampanijos sąskaitos.
Užsakymo Nr. 161019