Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Mums rašo: Šilutės bibliotekoje kuriamas galvosūkių kambarys

Publikuota: 2016 liepos 19 Kategorija: Kultūra, Naujienos

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

„Jaunimo divizionas – ateik, mąstyk, šturmuok“ – taip intriguojančiai ir žaismingai vadinasi Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos parengtas ir įgyvendinamas projektas, kuriuo siekiama sukurti naują paslaugą – galvosūkių kambarį „Bebaimių 12“, skirtą jauniems žmonėms. Jie būtų įtraukti į bibliotekos organizuojamą novatorišką veiklą, skatinančią jų saviraišką, užimtumą, partnerystę, keitimąsi iniciatyvomis, jaunatviškomis idėjomis, patirtimi.

Įgyvendinant projektą atsirastų puiki galimybė prisidėti prie vietos bendruomenių veiklos stiprinimo ir organizacijų bendradarbiavimo.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Galvosūkių kambario principas – dalyvių grupė užrakinama uždaroje patalpoje, kurioje turi atlikti įvairias užkoduotas logines užduotis bei sugalvoti, kaip iš ten išeiti. Bibliotekos galvosūkių kambaryje bus naudojamos inovatyvios technologijos ir pateikti netikėti kūrybiniai sprendimai. Čia jaunuomenė galės smagiai pramogauti, realizuoti savo iššūkius ir turiningai leisti laiką bendraminčių draugijoje.

Ruošiantis įgyvendinti projektą buvo sukviesti jaunimo organizacijų atstovai ir Šilutės meno mokyklos Dailės skyriaus jaunieji menininkai, kuriems pristatyta naujos paslaugos idėja. Sulaukta pasiūlymų, pastabų, kaip galėtų atrodyti būsimasis galvosūkių kambarys. Planuojama šią naują paslaugą pradėti teikti nuo rugsėjo mėnesio.

Šiuo metu, gavus finansavimą iš Šilutės rajono savivaldybės, įsigyjama reikalinga techninė įranga, kuriamos galvosūkio kambario užduotys, ieškoma atributika interjerui kurti. Tikimės ir jūsų, savanorių, pagalbos.

Gražvydė Liutkevičienė, Inga Radavičiūtė, Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka

Rašyti komentarą