Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Žuvienės virimo čempionatas: būti ar nebūti strateginiu renginiu?

Publikuota: 2010 spalio 26 Kategorija: Kultūra

2010 metų Žuvienės virimo čempionato akimirka. (Edvardo Jurjono nuotr.)2010 metų Žuvienės virimo čempionato akimirka. (Edvardo Jurjono nuotr.)

Ketvirtadienį į eilinį posėdį susirinkusi Šilutės r. savivaldybės taryba turės apsispręsti, ar antrus metus iš eilės Šilutės mažųjų laivų prieplaukoje privačia iniciatyva organizuojamą komercinį renginį – Žuvienės virimo čempionatą įtraukti į kitų metų rajono strateginių kultūros renginių sąrašą.

Svarstant šį reikalą Tarybos komitetuose, vietos politikų nuomonės išsiskyrė. Todėl iš Tarybos narių sudarytai darbo grupei iki posėdžio teks nuspręsti, ar suteikti žuvienės fiestai itin svarbaus rajoninio renginio statusą, ar vis dėlto jo taip nesureikšminti ir pasiūlyti organizatoriams siekti finansinės Savivaldybės paramos, dalyvaujant projektinėje kultūrinės veiklos programoje.

Į Šilutės rajono 2011 metų strateginių kultūros renginių sąrašą Tarybai taip pat bus siūloma įtraukti Šilutės miesto šventę, Juknaičių renginį “Visada jauni”, Vainuto Jonines, Gardamo šventę “Sugužėkim, suskambėkim…”, “Po malūno sparnais” Saugose, katytiškių renginį “Ir piliakalniai kalba…”, “Marių šventę” Kintuose, Švėkšnos “Dvaro šventę”, Rusnės Laivininkų šventę, renginį “Mūsų kaimas pilnas gerumo” Usėnuose, Žemaičių Naumiesčio “Dagotuves”, Kraštiečių sueigą Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje, Kintų profesionalaus meno laboratoriją “Pamario ženklai” ir Šilutės muziejaus Mažosios Lietuvos studiją – krašto istorijai propaguoti skirtą renginį.

Dėl strateginių kultūros renginių finansavimo Taryba svarstys vėlesniuose posėdžiuose.

4 skaitytojų komentarai
rusniškis 2010 spalio 27d., 11:2978.61.26.247
Zuvienes cempionatas tai tik komercine Mariaus, Vysinsko ir Stoskaus svente. Kodel nera siame sarase Rusnes Šaktarpio šentes. Si svente organizuojama galima sakyti viso miestelio žmonių ir niekas nesiekia jokio pelno. O zuvienes cempionato organizatoriai kaip zinia neprastai rankytes pasisildo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

Ex 2010 spalio 27d., 19:3284.32.215.37
Džiaukis kad nėra Šaktarpio tame sąraše. Jei papulsite į sąrašą reikės: važinėti ir derinti viską su kultūros skyriumi. Jūs būsite ne organizatoriai, o vykdytojai. Jums reikės klausytis visų rajono politikų monologų (sveikinimų) nuo scenos. Jums reikės skirti atskirą dėmesį visiems rajono politikams ir jų prikviestiems svečiams. Ir tapsite šykšti, pigi “Rudenėlio” tipo švente. Naumiestyje per Degodines ant scenos užsiropštė net 9 politikai! Džiaukitės laisve.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Vygantas 2010 lapkričio 2d., 07:0278.61.75.127

Tai pasistatyk scena,ygarsinima,sukviesk tiek gyvai grojanciu kolektyvu,apsauga,padaryk reklama mieste (kokia buvo siemet gatvese),supirk prizus dalyviams ir dar daug smulkiu piniginiu islaidu…..ir pamatysi kiek liko organizatoriams
Vygantas

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

raimis 2010 spalio 28d., 11:3284.15.163.204
Tik bėda , kad neįtrauktom šventėms nebus savivaldybės finansavimo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą