Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Nė velnio, Šarai! Nė velnio!..

Publikuota: 2014 gegužės 30 Kategorija: Nuo'monės

Konservų derėtų vengti -
Nuo jų genda dantys,
Gali sutrikti virškinimas.
Ypač pavojingi pagedę.
Tokius nesunkiai atpažinsit:
Jie praradę formą, išsipūtę.
Greičiausiai genda šiltai laikomi…

Vienu sakiniu

Vakarykštis rajono valdančiųjų pasirodymas per Savivaldybės tarybos posėdį tik sustiprino įspūdį, kad Šarui – tipą, leidžiantį sau viešai (nors ir netiesiogiai) pasiųsti Vyriausybės atstovę ten, kur paprastai siunčia visokie nepraustaburniai ir aš (žiūrėti posėdžio vaizdo įrašą, pasirinkti nuorodą „2014-05-29 15:12:09:0 (Siūloma įtraukti į darbotvarkę) Dėl privažiavimo prie pastatų, esančių Vilkėno g. NR. 4 ir Nr. 6, Švėkšnos mstl., įteisinimo“) vadinti tikruoju vardu nesiverčia liežuvis – ir visiems jo politpatologinių santykių partneriams su jų pakalikais dabar svarbiausia kaip galima ilgiau išsilaikyti paviršiuje, kad spėtų sutvarkyti savo asmeninius reikalus, vadovaudamiesi principu „tumanaštau“, – ačiū Algimantui P. už savo laiku pasufleruotą naujadarą, – giliai viduje tikintis, kad „tūpas“ rinkėjas viską pamirš jau po dviejų savaičių, ir kitąmet, varant žiemą iš kiemo, jie, pridengę savo veidus naujomis šviesos nešėjo kaukėmis, vėl lyg niekur nieko galėsiantys žengti pro valdžios olimpo vartus, o paskui – vėl viskas iš naujo: gesinam šviesas ir – jokios vilties, kad gali būti kitaip…

Nė velnio!..

Nors, kai gerai pagalvoji, ar Šilutėje iš viso kada nors buvo kitaip?

Tik gal mažiau dvokė…

Visiems kitiems linkiu šviesaus savaitgalio.

Orestas

P.S. Nepamirškite, kad šį šeštadienį – Šilutės miesto šventė (programa).

Ir dar. Miesto šventės metu, nuo 12 iki 16 val., „Šeimos skverelyje“, tarp muziejaus ir kredito unijos, bus renkami parašai dėl Šilutės kraštotyros muziejaus pastatų išbraukimo iš privatizuojamų objektų sąrašo ir jų perdavimo miesto bendruomenės poreikiams. Jeigu pritariate šiai iniciatyvai, bet dar nepasirašėte, jokiu gyvu nepraleiskite progos pareikšti savo pilietinę valią.

Dabar tai jau tikrai viskas.

Susijęs: “Atjunkyti paršą – misija neįmanoma?”

3 skaitytojų komentarai
Kantrybės Orestai 2014 gegužės 30d., 15:0678.61.27.149
Šviesa tunelio gale jau matosi: Naujoji konservatorių taryba ragina ir atsiriboja nuo Šaro ir jo ištikimų, nukvakusių moterėlių; Socdemai n-kartų Šaro apgauti, supranta kad į tą purva lipti neverta. Netrukus- 9mėn ir rinksime naują tarybą ir išrinks naujus žmones, o Šaro-Stankės-Pozingio -Povilonio ir Stasės grupuotė liks kaip slogus prisiminimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 28 Thumb down 1

Atsakyti

rytoj 2014 gegužės 30d., 16:2581.7.78.91
Šaras sakys kalbą, o ką pasakys visi žinome…. bla bla bla…kaip gražu pas mus…bla bla bla….tai gal atsineškime švilpukus tokiai šauniai progai…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 1

Atsakyti

A.L. 2014 birželio 1d., 13:135.20.106.18
Ar galų gale neatsitiks su Šilutės savivaldybe,kaip su Šilutės policijos komisariatu,kad atsitiko?
Kad pas mus-Šilutėje viskas OK,tai jau begalima sakyti tik žmogui,kuris net iki Šilalės nedavažiuoja. Nei sporto salės,nei baseino,nei stebėjimo kamerų.Kokios Dariaus-Girėno ir Gluosnių gatvės…. Nueik ,Orestai, su fotiku prie mūsų miesto simbolio- geltonojo tilto.Tiksliau po tiltu. Aš buvau.Viskas supuvę,dažoma tiesiai ant išpuvusio metalo.Tai nusikaltimas.Tie kas jį statė, šiknas ištarkuotų dabartiniams jo prižiūrėtojams.
Kas išvis bėra suinteresuotas Šilute? Pozingiui rūpėjo Švėkšna ir Inkakliai.Laužikui- Ventainė. Višinskas sėdi Šilutės uoste,o jo mintys sukasi apie Kintų uostelį. Jakas paniręs į savo “projektus”, o Stankevičiui ir be Šilutės rūpesčių per akis.Žebelienė,pasibaisėjusi politikais,kepa šakočius,o Pavilonis jau rado sau vietą “pagal pašaukimą”.
Galima varyti toliau,tik kas iš to?
Ar tik netapsime Tauragės Šilute,kaip gadaise Naumiestis kad buvo Tauragės Naumiesčiu ???
O gal tikslas toks ir yra?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą