Vaikų dziudo: šilutiškiams medaliai tinka

Publikuota: 2021 spalio 18 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Plungėje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre „Auksinis ruduo“ šilutiškiai sportininkai iškovojo 4 medalius.

Geriausiai sekėsi Jonui Vyšniauskui, kuris tapo čempionu savo svorio kategorijoje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Tadas Kazlauskas užėmė antrąją vietą, o Ignas Klimanskis su Justu Vyšniausku iškovojo bronzos medalius

Saimonas Vytuvis, Benas Kovyrcovas ir Juozas Leškys, užėmę penktąsias vietas, liko per žingsnį nuo medalių.

Turnyre Plungėje dėl apdovanojimų kovojo sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Šilutės sporto mokyklai ir dziudo klubui atstovavo 13 sportininkų (treneris Rimvyudas Lukošius)

Treneris dėkingas tėveliams už pagalbą ir palaikymą.