Dziudo: Alytuje geriausiai pasirodė Uosis Knapkis

Publikuota: 2019 balandžio 06 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai dziudoistai Alytuje. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutiškiai dziudoistai Alytuje. (R. Lukošiaus nuotr.)

Penktadienį Alytuje vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre karininkui A. Juozapavičiui atminti šilutiškiai dziudoistai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo vieną sidabro ir keturis bronzos medalius.

Geriausiai sekėsi Uosiui Knapkiui, kuris tik finalinėje dvikovoje pralaimėjo Panevėžio sporto gimnazijos auklėtiniui M. Šlyteriui ir užėmė antrąją vietą.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Kajus Juknius, Justas Vyšniauskas, Nojus Kungys ir Mantas Sungaila iškovojo trečiąsias vietas savo svorio kategorijose.

Turnyre Alytuje dėl apdovanojimų kovojo per 200 sportininkų iš Ukrainos, Slovakijos, Baltarusijos, Moldovos, Rumunijos ir Lietuvos.

Šeštadienį turnyro dalyviai buvo pakviesti į mokomąją treniruočių stovyklą.