Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Laukia šiltas ir pavasariškas savaitgalis

Publikuota: 2019 kovo 29 Kategorija: Aktualijos, Orai

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Aukštėjantys ir pamažu nykstantys debesys rodo aukštesnio slėgio srities stiprėjimą. Anticiklono centras penktadienį numatomas ties centrine Europa. Baltijos šalys, tame tarpe ir Lietuva, pateks į jo šiaurinę dalį, kur susikaupusi šiltesnė oro masė.

Penktadienį tik rytiniai regionai bus po debesų skraiste, likusioje šalies dalyje debesuotumas mažės ir įdienojus oro temperatūra pakils iki 9–14 laipsnių šilumos, tik vietomis, tikėtina prie jūros, numatoma apie 8 laipsnius. Pajūrio ruože iš ryto dar laikysis rūkas, vėliau šilumą slopins stiprokas, 10–13 m/s, vakarų vėjas. Kritulių nenumatoma.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Šeštadienis irgi džiugins sausais mažai debesuotais orais. Šiluma nesitrauks, priešingai, dieną Dzūkijoje ir Suvalkijoje kai kuriose vietovėse oras gali sušilti dar keliais laipsniais labiau nei prieš tai. Šiltesnė ir naktis – temperatūra jau nenukris žemiau nulio, vėl kai kur nusidrieks rūkas. Vakarį pakeis vidutinio stiprumo pietvakarių vėjas.

Orų pokyčiai numatomi sekmadienį: naktį vietomis, o dieną daugelyje rajonų iškris trumpi krituliai (vyraus nedidelis lietus). Sustiprės vėjas, naktį pietvakarių, vakarų, 5–10 m/s, dieną papūs iš šiaurės vakarų, 8–13 m/s. Apniukusią ir vėjuotą sekmadienio naktį temperatūra sukiosis apie 3–7 laipsnius šilumos, dieną laikysis 9–13 laipsnių, bet pajūryje ir Vakarų Žemaitijoje – tik 6–8.

Nauja savaitė prasidės sausesniais, tačiau gerokai vėsesniais orais.

www.meteo.lt inf.