.
Teisėtvarka
Policija praneša apie 2026 m. sausio mėnesį valstybinės (magistraliniuose, krašto, rajoniniuose) ir vietinės reikšmės keliuose planuojamas vykdyti prevencines priemones. Pareigūnai patruliuos viešai, neviešai ar taikydami mišrų patruliavimo būdą.
Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų baudžiamuoju įsakymu nuteisti A. G. ir S. K., kurie, bendrininkaudami ir veikdami apgaule – pažadėdami parduoti daiktą, kurio neturėjo, – išviliojo iš nukentėjusiojo 170 Eur. A. G. paskirta subendrinta 8 mėnesių laisvės apribojimo bausmė, o S. K. paskirta 500 Eur bauda.
LRT kartu su partneriais – Lietuvos policija, Lietuvos banku ir Lietuvos bankų asociacija – pradeda visuomenės informavimo kampaniją prieš sukčius „Padėk ragelį“. Kampanijos tikslas – padėti gyventojams atpažinti dažniausiai pasitaikančias apgaules, laiku sustabdyti sukčių spaudimą ir apsaugoti savo pinigus bei asmens duomenis.
Kauno apygardos teismas sustabdė „aušrietės“ Daivos Žebelienės civilinę „čekiukų“ bylą dėl nepagrįsto praturtėjimo, kol bus priimti galutiniai sprendimai Lietuvos Aukščiausiajame Teisme nagrinėjamose panašiose dviejose civilinėse bylose, praneša interneto žiniasklaida.
Daugiau – https://www.lrt.lt/naujienos…
Gamtai padarytą žalą turės atlyginti Šilutės rajono savivaldybė ir UAB „Bioauga“, kuri pašalino 339 saugotinus želdinius nepasitikrinusi, ar seniūnija turi teisę tokius darbus vykdyti, praneša Aplinkos apsaugos departamentas.
Seimo narys Remigijus Žemaitaitis nuteistas dėl antisemitinių neapykantos kalbos nusikaltimų, praneša LR Prokuratūra.
Įsigaliojo nuostatos, leisiančios konfiskuoti automobilius už neteisėtą žvejybą.
Policija praneša apie gruodžio mėnesį planuojamas vykdyti prevencines priemones saugiam eismui užtikrinti.
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šilutės rajono savivaldybės valdomos viešosios įstaigos „Šilutės sportas“ vadovo galimai padarytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.
Seimas sugriežtino atsakomybę už šiurkščius mėgėjiškos žvejybos pažeidimus. Už tokius mėgėjų žvejybą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimus bus galima konfiskuoti pažeidėjų transporto priemones.
Policija ragina didinti atsakomybę keliuose.
Sekmadienį, lapkričio 16 d., Tauragės apskrities policijos pareigūnai kartu su visuomene minėjo Pasaulinę dieną žuvusiems eismo įvykiuose atminti.
Tauragės apylinkės teismas lapkričio 10 d. paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį, kuriuo dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, įgaliojimų viršijimo ir aplinkos apsaugos teisės aktų pažeidimų kaltais pripažinti buvęs Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Algis Bekeris, buvęs administracijos direktorius Sigitas Šeputis, administracijos Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus bei vienos savivaldybės kontroliuojamos įmonės direktorius Artūras Stonkus.
Policija praneša apie lapkričio mėnesį planuojamas vykdyti prevencines priemones saugiam eismui užtikrinti.
Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių dienoms daugelis žmonių vyksta lankyti artimųjų kapų – keliuose padidėja transporto priemonių srautai ir eismas tampa intensyvesnis, kyla nepatogumų parkuojant automobilius, gali padidėti vagysčių atvejų iš paliktų be priežiūros transporto priemonių bei gyvenamųjų patalpų.
Atsižvelgiant į tai, policijos pareigūnai nuo 2025 m. spalio 31 d. iki 2025 m. lapkričio 2 d. stiprina patruliavimą.
Visų Šventųjų ir Vėlinių dienas, kai daugelis iš mūsų lanko artimųjų kapus, policija kviečia sutikti ramiai. Šiuo laikotarpiu keliuose padaugėja automobilių, todėl svarbu pasirūpinti savo ir kitų saugumu. Šalies apskričių policijos pareigūnai visą Vėlinių savaitgalį dirbs sustiprintu režimu – prie didžiausių kapinių reguliuos eismą, padės vairuotojams, patruliuos kapinių prieigose ir užtikrins viešąją tvarką.
Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų baudžiamuoju įsakymu nuteistas Šilutės rajono gyventojas, kuris socialiniame tinkle „Facebook“, po LGBTQ+ naujienų portalo paskelbtos nuorodos į straipsnį „Milijonai žmonių per BBC išgirdo, kokia yra tikroji LGBTQ+ padėtis Lietuvoje“, parašė komentarą: „Naikinti kaip tarakonus juos ir visus į dujų kameras“.
Šilutės rajono savivaldybės vicemerui Tomui Budrikiui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, sukčiavimo ir dokumentų suklastojimo ar disponavimo jais.
Antanas Martinkus turės grąžinti savivaldybei daugiau nei 21 tūkst. eurų nepagrįstai gautų išmokų.






















