Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pasienyje su Rusija laikinai neveiks keturi kontrolės punktai

Publikuota: 2018 rugsėjo 06 Kategorija: Pasienyje, Teisėtvarka

www.pasienis.lt nuotr.www.pasienis.lt nuotr.

Dėl Kaliningrado srityje planuojamų vykdyti elektros tinklų priežiūros darbų bus laikinai sustabdytas eismas keturiuose kontrolės punktuose pasienyje su Lietuva.

Transporto priemonių ir asmenų vykimo ribojimai dėl planinio elektros įrenginių aptarnavimo bus taikomi skirtingomis rugsėjo dienomis ir visais atvejais galios nuo 10 iki 14 val. Lietuvos laiku.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Valstybės sienos apsaugos tarnybos duomenimis, Lietuvos ir Rusijos pasienyje veikiančiame Kybartų – Černyševskojė kontrolės punkte (nuotraukų eilutėje pirma iš kairės) eismas dėl elektros tinklų priežiūros darbų bus stabdomas rugsėjo 10 d. nuo 10 iki 14 val.

Tokiomis pat valandomis rugsėjo 13 d. laikinai neveiks pasienio kontrolės punktas Ramoniškiai – Pogranyčnyj (antra iš kairės).

Rugsėjo 14 d. keturias valandas žmonių ir transporto priemonių patikrinimai nebus vykdomi Panemunės – Sovetsko kontrolės punkte (antra iš dešinės), o rugsėjo 19 d. – punkte Nida – Morskojė (pirma iš dešinės).

Kaliningrado srityje esančiuose punktuose tokie techniniai elektros tinklų ir linijų priežiūros darbai yra atliekami kasmet.

www.pasienis.lt inf.

Rašyti komentarą