Jaunieji dziudoistai toliau renka medalius

Publikuota: 2011 sausio 31 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Rimvydo Lukošiaus nuotr.Rimvydo Lukošiaus nuotr.

Atvirajame Lietuvos jaunių ir jaunučių dziudo čempionate Kaune Šilutės sporto mokyklos imtynininkai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo šešis medalius.

Jaunių grupėje (U-17) Šilutės garbę gynė Rokas Paulikas (svorio kategorija iki 73 kg) ir Julius Vingis (55 kg). Pirmasis užėmė trečiąją vietą, o antrajam, deja, sekėsi prasčiau, – jis iškrito iš turnyro po pirmos pralaimėtos kovos su Rusijos sportininku.

Žymiai geriau šiame čempionate pasirodė šilutiškiai jaunučiai (U-15): Tauras Kuskys (42 kg), Dovydas Maciukevičius (46 kg), Rytis Jonušas (55 kg) ir Paulius Jatautas (absoliuti svorio kategorija) iškovojo bronzos medalius, o Šarūnas Dulkys absoliučioje svorio kategorijoje laimėjo auksą.

Justas Ruškys (46 kg), kuris vieną dvikovą laimėjo, o kitose dviejose turėjo pripažinti priešininkų pranašumą, liko be medalio.