Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Vaikų dziudo: prieškalėdiniai turnyrai buvo dosnūs laimėjimų

Publikuota: 2017 gruodžio 17 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienį Plungėje ir Kaune vykusiuose tarptautiniuose turnyruose šilutiškiai dziudoistai (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo net 13 įvairios prabos medalių.

Plungėje vyko tarptautinis kalėdinis dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos. Jame pasirodė net 17 dziudoistų iš Šilutės. Iš jų 11 pelnė turnyro apdovanojimus.
Geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui, Ignui Krilauskui, Rimgaudui Augyliui ir Ignui Klimanskui, kurie iškovojo čempionų vardus savo svorio kategorijose.

Pijus Jogminas, Nojus Kungys, Domas Plikšnys ir Mantas Šapalas pelnė turnyro sidabrą, o Kristupas Žemaitaitis, Emilis Kovyrcovas ir Mantas Sungaila pasidabino broznos medaliais.
Komandų įskaitoje šilutiškiai užėmė trečiąją vietą.

Tuo pat metu Kaune vyko tarptautinis dziudo turnyras, kurį organizavo Kauno dziudo klubas DANAS.
Šiame turnyre gerai pasirodė Matas Gerulskis ir Uosis Knapkis – abu užėmė antrąsias vietas savo svorio kategorijose.

Treneris dėkoja tėveliams už pagalbą ir paramą.