Dziudo: savaitgalį geriausiai sekėsi Nojui Kungiui ir Ernestui Sagalec

Publikuota: 2017 lapkričio 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

R. Lukošiaus nuotr.R. Lukošiaus nuotr.

Šeštadienį Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius) dalyvavo trijuose turnyruose. Tačiau fortūna šįkart pašykštėjo pergalių – iškovoti du medaliai.

Vyriausieji Šilutės sporto mokyklos dziudoistai savo jėgas išbandė atvirajame Latvijos čempionate. Ernestas Sagalec iškovojo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 66 kg. Justas Pauparis užėmė penktą vietą, o Edvardas Sagalec liko septintas.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Panevėžyje vyko tarptautinis turnyras kariuomenės dienai paminėti. Šiose varžybose šilutiškiams nepavyko iškovoti medalių. Tačiau Nedas Jurkevičius ir Matas Gerulskis liko per žingsnį nuo apdovanojimų, savo svorio kategorijose užėmę penktąsias vietas.

Nojus Kungys dalyvavo tarptautiniame turnyre Lenkijoje ir iškovojo čempiono vardą savo svorio kategorijoje.

Treneris dėkoja sportininkų tėveliams už pagalbą ir paramą.