Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Miegokite ramiai, potvynio žmonės

Publikuota: 2017 lapkričio 21 Kategorija: Nuo'monės

Gandas apie neva apskųsta estakados kelyje į Rusnę projektavimo ir statybos darbų konkursą nepasitvirtino – šio konkurso organizatorė Lietuvos automobilių kelių direkcija tokios informacijos neturi.

Sekmadienį feisbuko grupėje „Rusnė ir rusniškiai“ paleista antis, esą kažkas apskundė estakados statybos konkursą, sukėlė tikrą nepasitenkinimo audrą.

Antis: „Ar girdejote, kad problemos su estakados statymu? I teisma berods padave, apskunde projekta ir pan., o europinius pinigus iki balandzio menesio paimti reikia, o del susiklosciusios situacijos tai neimanoma. Informacija ne is pirmu lupu, gali buti ir klaidinga, bet teko girdeti…“
Feisbuko vartotojų reakcijos nereikėjo ilgai laukti.
Pasipylė įvairūs komentarai.
Žmonės pasipiktinę.
Kaip visada (arba beveik visada), kalta valdžia.
Na, panašiai.
Arba maždaug.
Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas
Tačiau, kaip sakoma, tiesa slypi kažkur anapus.
Šiuo atveju anapus – žiūrint iš Rusnės salos „žemyninės“ Lietuvos link.
Kadangi aš esu iš tų, kurie, rusniškių akimis, yra anapus, tai nusprendžiau, kad man bus lengviau ją – tiesą įžvelgti.
Todėl kreipiausi į Lietuvos automobilių kelių direkciją.
„Informacijos apie tai, kad konkursas yra apskųstas, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos neturi“, – pranešė man direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus patarėja, laikinai einanti šio skyriaus vedėjo pareigas, Reda Kašelionytė.
R. Kašelionytė taip pat informavo, kad vis dar vyksta pasiūlymų vertinimo procedūra.
Ji taip pat priminė, kad rangos darbų sutartį planuojama pasirašyti šių metų gruodžio pradžioje.
Tad miegokite ramiai, potvynio žmonės.
Bent kol kas.
Ir velniop tokias antis!

Šviesios visiems savaitės.

Orestas

10 skaitytojų komentarų
Def 2017 lapkričio 21d., 10:5484.15.188.225

Kuriems galams autobusų parko teritorijoje kasama milžiniško dydžio ir gylio duobė, ir kodėl nė vienas informacijos šaltinis net nesiteikia paaiškinti apie ten vykdomus darbus?! Kur žadėtos autobusų stoties statybos?!

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Darius 2017 lapkričio 24d., 22:2778.57.226.125

Lidl’as megsta geotermini sildyma. Todel ir kasama duobe

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Užkniso juodai 2017 lapkričio 21d., 11:0184.15.188.225

Nė vienas informacijos šaltinis neparašo apie vykdomus autobusų parko vykdomus darbus. O svarbiausia, spaudoje buvo minima, kad šis projektas yra svarbus, tačiau eina kiekviena brangi diena ir jokios informacijos apie tai NĖRA!!!! ĮDOMU, KAS ČIA PER VALSTYBĖJE GYVENAME.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Užkniso juodai 2017 lapkričio 21d., 11:0384.15.188.225

Ko Orestai trini tau neįtinkančius komentarus? Kur informacija apie autobusų parko teritorijoje vykdomus darbus?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Turbo 2017 lapkričio 21d., 15:4478.61.16.106

Uzkniso juodai, kai zmogus raso didziosiomis raidemis ir dar ant galo numeta toki “kas per valstybe t.t.” manau patys sudiniausi interneto filtrai tokius vejus istrina. Pakelk subin, nueik pasidomek ir parasysi ka toj duobej radai. Va tokoa cia valstybe.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2017 lapkričio 21d., 17:4684.15.183.229

Pala, pala… gal pamiršai tokius straipsnius kaip “Mužiku gimęs”? Pasiskaityk. Ir daryk išvadas. O viskas bei miesto gerbūvis daug kas priklauso ir nuo išsilavinusių žmonių. Žmonių, kurie parašo tiesą. Ir prie autobusų stoties net lempos nedega. T. y. aukšto stulpo lempos. Viskas skendi tamsoj dabartinės autobusų stoties priegos, o čia dar didžiuojamės, kad gyvename Europos viduryje. Visur kitur dega šviesos. O ten kur labiausiai būtina, visiškai nėra jokios šviesos. Ir kurgi, nėra dar tų laukiamų autobusų stoties statybų. Įdomu, kiek čia dar ilgai tęsis tie paruošiamieji darbai… jau geriau būtų statę ir pastatę naują autobusų stotį kartu su naująją dabartinę “Maximą”, o tada būtume buvę visi patenkinti ir laimingi… Šilutė taip pat nusipelnė būti moderniu miestu kaip Klaipėda, Tauragė ar Palanga. Pažiurėk Orestai, kokia yra moderni Prahos autobusų stotis, nuotraukose. Pasidomėk kaip kitur atrodo. Šiuolaikiška valstybė Čekija ir labai gražiai tvarkosi. Yra labai gražių pavyzdžių. Šilutę būtina tvarkyti ir toliau. Latvijos Venstpilis taip pat yra modernus ir labai gražus miestas. Kodėl negali Šilutė būti kaip Venstpilis? Gali. Yra nemažai buvę šilutiškių Venstpilyje. Ir tokias idėjas kaip Venstpilyje Šilutėje tikrau galima realizuoti. Tereikia tik pasinaudoti tokia galimybę išpuošti savó gimtąjį miestą.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

To Def 2017 lapkričio 21d., 17:05188.166.66.229

Žmogau, nežinau ar užmigsi po šios naujienos, ten ne Lidl stato

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Jo 2017 lapkričio 22d., 21:4978.61.11.183

Kasamas uztersras gruntas ir vezamas i sanhaju.aplinkosauga turetu susidomet.nes ten yra daug naftos ir skleidzia bloga kvapa

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

jo 2017 lapkričio 23d., 10:145.20.107.167

autobusų parko teritorijoje daugiau kaip prieš 60 metų įkurta Šilutės autotransporto kontora su visu naftos ir kitų automobilių eksploatavimo ir remonto toksiškų produktų
nuotėkiu itin užteršė gruntą, kuris matyt turėtų būti valomas specialioje valymo įmonėje.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Def 2017 lapkričio 23d., 19:5684.15.184.122

Nu tai kažkur turi dėti šį gruntą. Ir be to, ar tikrai į Šanchajų veža? Ar tai antis ar patikrinta informacija? Paskaičiuokim, yra išsikasta apie 8 metrų gylį ~ 30×70 m dydžio pietinėje autobuso parko teritorijos dalyje. Įdomu, kas nusprendė, kad būtent čia yra užterštas gruntas, o ne kitur… be kita ko, gal toje vietoje nuo Katalikų gatvės bus tiesiami magistraliniai vandentieko vamzdžiai būsimam “Lidl” bei autobusų stočiai, tai turės atvesti ir kloti šiluminęs trasas. Nusimato daug darbo… o naujam autobusų parkui kelių įmonė su kitom įmonėm baigia įrenginėti kelią palei UAB “Šilumos tinklai” su vandentiekio ir kanalizacijos sistemomis. Atrodo, kad ten greitu laiku nusimato ir “Projestos projektų” autobusų parko garažų ir administracijos pastato statybos, nes neseniai “Pamaryje” buvo paskelbtta speciali informacija dėl šios įmonės garažų perkėlimo.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą