Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Dziudo: auksinė sezono pradžia

Publikuota: 2017 rugsėjo 27 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutiškiai dziudoistai su treneriu R. Lukošiumi po puikaus pasirodymo Plungėje. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)Šilutiškiai dziudoistai su treneriu R. Lukošiumi po puikaus pasirodymo Plungėje. (R. Lukošiaus asmeninio archyvo nuotr.)

Rugsėjo 27 d. Plungėje vykusiose jaunių žaidynių Žemaitijos zonos dziudo varžybose medalius pelnė visi 5 jose pasirodę Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Rimvydas Lukošius)

Šilutiškiai dziudoistai iškovojo 3 aukso ir po 1 sidabro bei bronzos medalius. Be to, Šilutės sporto mokyklos auklėtinių penketas užėmė pirmąją vietą komandų įskaitoje.

Parama portalui „Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Pirmąsias vietas savo svorio kategorijose iškovojo Ernestas ir Edvardas Sagalec bei Rokas Šadzevičius.

Antrąją vietą užėmė Dominykas Šatkus, kuris finale nusileido Edvardui, o Uosis Knapkis pasidabino bronzos medaliu

Visi 5 šilutiškiai dziudoistai taip pat iškovojo teisę dalyvauti jaunių žaidynių finalinėse varžybose, kurios vyks spalio 6-7 dienomis Kaune.