Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Avarijoje Šilutėje sužeisti trys žmonės

Publikuota: 2017 birželio 21 Kategorija: Avarijos, Teisėtvarka

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Antradienio vakarą Šilutėje susidūrė du automobiliai. Vieno jų vairuotojas, pirminiais duomenimis, buvo neblaivus, praneša portalas 15min.lt.

Avarija įvyko apie 22 val. Lietuvininkų ir H.Šojaus gatvių sankryžoje. Čia susidūrė automobiliai „Renault Velsatis“ ir „Opel Vectra“. Pirmojo vairuotojui, 1993 metais gimusiam vyrui, po avarijos papūtus į alkotesterį, prietaisas parodė 1,6 promilės girtumą. Be to, ant jo automobilio galo užklijuotas lipdukas su klevo lapo ženklu.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Po susidūrimo nukentėjo automobiliu „Opel“ važiavę trys aštuoniolikmečiai jaunuoliai. Vairuotojas buvo prispaustas sulankstyto automobilio konstrukcijų.

Avarija įvyko netoli policijos komisariato ir ugniagesių gelbėtojų tarnybos, tad į įvykio vietą nedelsiant atskubėjo tiek policijos pareigūnai, tiek ugniagesiai, kurie išvadavo vairuotoją. Visi trys opeliu važiavę žmonės išvežti į ligoninę.

Kuris automobilis važiavo pagrindine Lietuvininkų gatve, o kuris į sankryžą įvažiavo iš šalutinės H.Šojaus gatvės, aiškinasi policija.

15min.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
ŠILUTIŠKĖ 2017 birželio 21d., 11:04212.59.30.145
Per savaitę toje sankryžoje antra avarija ,nėra gerai ta perėja prie sankryžos ,nes atrodo spėsi išvažiuoti iš Šojaus gatvės ,o Lietuvininkų gatve praleidęs pėsčiajį tuoj skuba važiuoti ir susiduria.Čia mano nuomonė ,nes aš pati daug kartų esu taip patekusi į tokią situaciją ,nes tie kurie važiuoja pagrindine gatve savo teisių laikosi ir net nežiūri toliau.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą