Dziudo: savaitgalį sėkmė plačiau šypsojosi mažiesiems

Publikuota: 2017 balandžio 03 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Lietuvos U-23 dziudo čempionate E. Sagalec iškovojo trečiąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)Lietuvos U-23 dziudo čempionate E. Sagalec iškovojo trečiąją vietą. (R. Lukošiaus nuotr.)

Savaitgalį vykusiuose varžybose mažieji imtynininkai iš Šilutės dziudo klubo (treneris Rimvydas Lukošius) iškovojo 4 aukso, 2 sidabro ir 7 bronzos medalius. Vyresniųjų dziudoistų sąskaitoje – vienas bronzos medalis.

Praeitą penktadienį ir šeštadienį Kaune vyko Lietuvos U-23 dziudo čempionatas, kuriame dalyvavo ir Šilutės sporto mokyklos auklėtiniai.

Geriausią rezultatą pasiekė Edvardas Sagalec – trečioji vieta svorio kategorijoje iki 73 kg.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Rokas Šadzevičius, Dominykas Šatkus, Justas Pauparis ir Ernestas Sagalec liko septinti.

R. Lukošiaus nuotr.

Sekmadienį Palangoje vyko vaikų dziudo turnyras, kuriame dalyvavo gausus būrys mažųjų imtynininkų iš Šilutės dziudo klubo.

Benas ir Emilis Kovyrcovai, Nojus Kungys ir Mantas Sungaila tapo čempionais savo svorio klategorijose.
Domas Plikšnys, Ignas Klimanskis užėmė antrąsias vietas.
Martynas Ražaitis, Dovydas Ignašius, Paulius Šapalas, Mantas Kaveckas, Gabrielius Alseika, Rimgaudas Augylius, Titas Ercius pasidabino bronzos spalvos medaliais.