Vaikų dziudo: Alytuje geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui ir Nojui Kungiui

Publikuota: 2017 kovo 05 Kategorija: Kitos sporto šakos, Sportas

Šilutės dziudo klubo atstovai turnyre Alytuje iškovojo 5 medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)Šilutės dziudo klubo atstovai turnyre Alytuje iškovojo 5 medalius. (R. Lukošiaus nuotr.)

Šeštadienį, kovo 4 d., Alytuje vykusiame vaikų dziudo turnyre Šilutės dziudo klubo atstovai iškovojo 5 medalius: du aukso, vieną sidabro ir du bronzos.

Turnyre, kurį organizavo Alytaus dziudo klubas „Simba“, dalyvavo iš viso 9 šilutiškiai (treneris Rimvydas Lukošius).

Geriausiai sekėsi Mažvydui Žemaitaičiui ir Nojui Kungiui, kurie tapo turnyro nugalėtojais savo svorio kategorijose.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Emilis Kovyrcovas, finale nežymiai nusileidęs vilniečiui, užėmė antrąją vietą, o Martynas Ražaitis ir Ignas Klimanskis pelnė turnyro bronzą.

Tik per žingsnį nuo medalio liko Benas Kovyrcovas, užėmęs penktąją vietą.

Gerai kovojo ir pirmose savo varžybose dalyvavę Dovydas Ignašius, Mantas Šapalas ir Nojus Bendžius.